Jak vybrat ty pravé pánské šle?

Chcete být skutečně dokonalý muž? Potom nezapomínejte dodržovat moderní módní trendy. O jaké se jedná? Možná se budete divit, ale do módy se opět dostávají zajímavé pánské šle. Jestliže nechcete stát stranou, je nejvyšší čas vybrat si i pro sebe ty pravé. Dáme vám návod, jak na to. Rozhodně se není důvod obávat, že by to bylo jakkoliv složité. Právě naopak.

Nakoupit můžete online

Dobré je vědět i to, kde nákup provést. Není důvod obávat se, že byste snad nesehnali. Buď lze zamířit do klasických obchodů s pánskou módou, nebo je možné podívat se i online. Tuto možnost jasně doporučujeme. Důvodů je hned několik a patří mezi ně:
  • Široký výběr variant
  • Vysoká kvalita
  • Nízké ceny
Když se máme podívat i na internetové obchody, které mohou vyhovovat, rozhodně vám doporučíme eshop Trendhim.cz. Je zaměřený právě a jenom na muže a pyšní se i několika unikáty. K objednanému zboží máte poštovné zdarma, a pokud vám nebude sedět, je zdarma, tedy bez poštovného, i samotné vrácení.

Zvolte správný typ

Kšandy neboli šle jsou primárně praktickým kusem oblečení. Pokud by něco měly zvládnout, tak udržet vaše kalhoty. Stejně tak vám ale musí i velmi dobře sedět. Proto je vhodné vybrat primárně správný typ. Pokud vám některý obchod bude nutit typ označený jako H, raději se mu vyhněte. Není příliš pohodlný. Volba, která dnes nezklame, je varianta označovaná jako Y, popřípadě varianta X. Jsou pohodlné, jsou moderní a jsou praktické. S takovými vedle zaručeně nešlápnete.

Nezapomeňte také na správnou délku

Ta je velmi důležitá, jelikož když zvolíte špatnou, budou vám zcela k ničemu. Pokud jde o délku, tak pochopitelně rozhoduje výška vaší postavy. Od toho se odvíjí konkrétní váš nákup. Délku šlí nepodceňuje. Když koupíte krátké, budou nepohodlné a kalhoty budete mít příliš vysoko. U dlouhých vám zase budou padat. Rozměry přesně na míru se pochopitelně dají na kšandách upravit, ale možností nejsou neomezené. Proto je správná délka základním kritériem výběru.

Vzhled nepodceňujte

I když mohou být schované pod sakem, neznamená to, že na jejich designu nezáleží. Přece jenom čas od času vykouknou a tak je vhodné, aby byly povedené. Pokud je budete nosit pod sakem, jsou lepší spíše širší varianty. Určitě doporučíme také zajímavý, ale jednoduchý vzor, se kterým vedle nešlápnete. Pokud naopak plánujete nosit šle jenom ke košili, hodí se zde hlavně užší provedení, které nebude tolik výrazné. Pokud jde o barevné provedení, je lepší to jednobarevné.

Jaké zapínání?

Poslední rada se týká právě zapínání. Pokud nechcete šlápnout vedle, vždy volte výhradně jenom knoflíky. Na trhu najdete také klipsny, ale ty jsou spojovány spíše s dětskou variantou šlí a dospělý muž je zkrátka a jednoduše nenosí. Tohoto pravidla se držte za všech okolností.

Publikováno: 28. 09. 2017

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Novotná

Tagy: kdy nosit kšandy | kdy nosit šle