Myslíte si, že je relaxační masáž doménou žen? Omyl!

Existuje nespočet druhů masáží, ta relaxační je mezi nimi jednou z nejoblíbenějších. I přes svůj název zdaleka nepřináší jenom relaxaci. A také rozhodně nepřináší užitek jenom ženám. Přínosy relaxační masáže, zvláště masáže v pražském Satori Spa ocení jak ženy, tak muži.

Co čekat od relaxační masáže?

Relaxační masáže Satori Spa v podání zkušených profesionálů slibují luxusní zklidňující zážitek. Je to jeden z nejlepších způsobů, jak se zbavit stresu. Ten se totiž na těle projevuje v podobě napětí. Napjaté svaly tuhnou, zhoršují mobilitu a nakonec i bolí. Masáže proto často vyhledáváme jako účinnou pomoc od bolesti zad, bolesti svalů i kloubů. Jakkoli jsou masáže Praha 8 uvolňující, přinášejí také novou energii. Pocity po masáži jsou povznášející, dochází k obnovení životní síly. A právě síla je přece typická pro muže, to je jeden z pádných argumentů, proč jsou relaxační masáže i mužskou záležitostí.

Pro svaly i pro čáry

Ženy jistě zaujme, že masírováním dochází k harmonizaci těla a mysli. Je to pravda, ale muži slyší více na to, jak je masírování prospěšné svalové hmotě. A ono skutečně je. Masáže Satori Spa lákají muže na regeneraci svalů. Jde o více než zmiňované odstranění napětí a uvolnění. Masírováním dochází ke zlepšení krevního oběhu ve svalech, to znamená, že se do tkání dostává více živin. Mají více energie pro novou výstavbu. S krevním oběhem se současně zlepšuje i mízní oběh, tím dochází k intenzivnějšímu odplavování toxinů z tkání. Mj. jde také o kyselinu mléčnou, která vzniká jako důsledek nadměrné svalové zátěže, způsobuje bolesti a může vést i k poškození svalu. Masáž přináší mnoho pozitivních účinků, není náhodou, že se bez ní neobejdou vrcholoví sportovci, pro které jsou svaly hlavní devízou. Relaxační masáže Praha 8 jsou tu pro každého muže. Uplatní se jako způsob regenerace svalů, součást programu nabírání svalové hmoty i jako příprava před sportovním výkonem. Jdete do toho?

Publikováno: 20. 07. 2019

Kategorie: Zdraví a fitness

Autor: Milena Novotná