Co musíte umět? Vytvořit elektronický podpis!

Digitální doba si žádá nové znalosti, mezi nimi třeba i vytvoření elektronického podpisu. Umíte podepisovat dokumenty elektronicky? A teď nemáme na mysli myší stvořit jakousi podobu vašeho podpisu. Tohle by nebylo vůbec bezpečné, takový podpis by se dal velmi snadno zfalšovat. Chcete-li vytvořit bezpečný elektronický podpis, potřebujete k tomu speciální platformu, která vytvoření takového podpisu umožňuje. A tou platformou je Signosoft.

Signosoft do každé české domácnosti

Signosoft je čistě česká platforma vyvíjená dlouhá léta, přes niž už bylo podepsáno více než 10 milionů dokumentů. Používá ji velká řada firem, na trhu si drží 80% podíl, konkurence za ní výrazně zaostává. Lze ji používat na PC, Mac, iOS i Androidu a dobrá zpráva je, že již brzy umožní všem uživatelům vytvořit si elektronický podpis online zcela zdarma. Signosoft je aktuálně placený, přičemž zdarma lze podepsat prvních pět dokumentů. To je příjemné, abyste si platformu osahali, vyzkoušeli a naučili se s ní pracovat. Udělejte to klidně hned. Brzy bude totiž uvolněna osekaná verze platformy dostupná všem uživatelům úplně zdarma. Tou vývojáři cílí na české domácnosti, případně menší firmy, které nepotřebují veškerou funkcionalitu a nechtějí za používání platformy platit.

Digitální dovednosti se dnes cení

V době covidu se dokumenty poměrně masivně začaly podepisovat online, ani nebyly jiné možnosti. A do budoucna bude tento trend rozhodně pokračovat. Je tedy ve vašem vlastním zájmu se elektronické podepisování naučit. Signosoft umožňuje vytvořit bezpečný ručně psaný podpis, dokáže zaznamenat nejen jeho tvar, nýbrž i tlak, jejž vyvíjíte, dynamiku a další parametry. Takový podpis je jedinečný a nelze zfalšovat. Úplně nejbezpečnější variantou je však digitální podpis v podobě unikátního elektronického certifikátu, který je zcela odolný proti neoprávněné manipulaci. Objevte jednoduchost elektronického podepisování dokumentů. Tato dovednost se vám do života určitě bude hodit!

Publikováno: 28. 04. 2022

Kategorie: Byznys a finance

Autor: Milena Novotná