Modulární sportovní batoh se hodí nejen na kolo

Snad při všech sportovních činnostech platí, že je lepší být co nejlehčí a tahat toho s sebou co nejméně. Jenže vydat se během slunečného dne na dlouhý běh nebo cyklistickou vyjížďku bez telefonu, pití a nějaké dobré tyčinky by byla holá sebevražda. Když slunce nepálí, tak si s sebou zase potřebujete vzít nepromokavou bundu – co kdyby se rozpršelo? Tohle všechno vám bezpečně pojmou dobré outdoor batohy. Zapomeňte na nějaký generický batoh, pořiďte si přímo batoh na kolo či na sport. Sportovní batoh je totiž lehčí, kolikrát nepromokavý, nikde se nikam nezařezává. Když si dobře vyberete, může mít třeba i držák helmy nebo chránič zad.

Investujte do modulárního batohu PRISM

Chcete si pořídit batoh na kolo, který bude naprosto dokonale přizpůsobený cyklistice? Toužíte po batohu na snowboard či na lyže? Pak by vám neměla uniknout česká kolekce batohů PRISM, za níž stojí opravdoví sportovci, zejména bajkeři, lyžaři a snowboardisté. Sportovní batohy z kolekce PRISM jsou jedinečné svou modulárností. Zakoupíte si zádovou část a pak už si jen přikupujete batohové kapsy podle potřeby. Vyrábí se kapsy o menším objemu (11 l), které postačí na kratší výlety, i s velkým objemem (25 l), s nimiž se můžete bez obav vydat na celodenní túru. Jeden batoh s vámi prožije všechny sportovní aktivity.

Batoh s chráničem zad i držákem helmy

Jelikož za batohem stojí dvouletý vývoj, podařilo se ho vyladit skutečně k dokonalosti. Můžete do něj zakomponovat dokonce certifikovaný chránič zad a držák helmy. Jak si svůj batoh složíte, je pouze na vás. Nemusíte investovat spoustu peněz na začátku, batohové kapsy se dají dokupovat postupně podle potřeby. Na začátku budete potřebovat zádový díl a libovolnou kapsu. Barevných provedení je také několik, určitě si vyberete. Modulární batoh na kolo koupíte v e-shopu Singltrek.cz, což je přímo obchod tvůrců singltreků v ČR.

Publikováno: 26. 03. 2020

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Novotná