Nenosíte hodinky? Přečtěte si, proč si je musíte pořídit!

Každý muž by měl mít alespoň jedny vlastní hodinky. Možná jste něco podobného někde četli, nebo vám to někdo doporučil při pohledu na vaše holé zápěstí. Ale proč vlastně? Je dané tvrzení opodstatněné? Vždyť žijeme v době smarpthonů a čas můžeme kontrolovat na displeji. A právě to je jeden z pádných důvodů, proč si hodinky pořídit – nebudete muset neustále lovit chytrý telefon po kapsách či ho vytahovat z aktovky.

Muž s hodinkami na rukou je vnímám pozitivněji

Praktický důvod znáte. A co ty další? Roli samozřejmě hraje i to, jak na hodinky pohlíží společnost. Díky vhodně zvoleným hodinkám budete okolím vnímáni mnohem vstřícněji a soustředěněji. Muž s hodinkami vyzařuje spolehlivým a solidním dojmem, protože má přehled o čase. A pak je zde ryze estetický důvod. Hodinky jsou jedním z mála doplňků, které nestárnou a nemusí se měnit s ohledem na pomíjivé módní trendy. Kvalitní hodinky vám budou dělat radost po mnoho let.

Vybrat si správně není jen tak

Hodinky byste samozřejmě měli volit s ohledem na příležitost. Některé modely jsou jako stvořené k obleku, jiné zase k ležérnějším outfitům. A specifické kategorie zase skvěle poslouží milovníkům adrenalinových sportů. Budete-li na hodinky pohlížet především jako na doplněk a šperk, nezapomeňte je sladit s ostatními prvky vašeho outfitu. Ve zkratce – kovový řemínek by měl být v harmonii s manžetovými knoflíčky, barva koženého řemínku zase ladit s barvou bot apod.

Kde se poohlédnout po kvalitních hodinkách?

Chcete-li, aby vám hodinky dělaly radost, vydejte se pro ně do specializovaného e-shopu Helveti.cz. Na hodinky od specialistů dostanete prodlouženou záruku na 3 roky a můžete si je prohlédnout i v kamenné prodejně. Hodinky od Helveti.cz, to je rozsáhlý sortiment 18 značek, vše pečlivě seřazeno v kategoriích podle materiálu, použití, strojku a země původu – s nalezením toho správného modelu nebudete mít nejmenší problém. A kdyby přeci jen ano, zalovte v kategorii bestsellerů.

Publikováno: 07. 11. 2017

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Novotná

Tagy: hodinky od specialistů | kvalitní hodinky