Nová etapa výstavby rezidenční čtvrti Byty Na Vackově je tady. Který byt bude váš?

Oblíbená rezidenční čtvrť Byty Na Vackově jde do nové etapy výstavby. To znamená jediné, další byty ke koupi v atraktivní lokalitě Horního Žižkova. Vznikají nové bytové jednotky v rámci čtyř bytových domů, takže máte možnost si také vy pořídit byt na žádané pražské adrese. Už po původních bytech byla velká poptávka, nejinak je tomu také v případě nově vznikajících bytových domů. Pokud zde máte o byt zájem, určitě se vyplatí podívat se na nabídku už nyní.

Atraktivní bydlení v Praze

Dávno jsou pryč doby, kdy se lidé snažili opustit Prahu někde za město do okolních umělých satelitů. Ačkoliv to byl v minulosti velký trend, většinou to obyvatelům přineslo více komplikací než užitku. Největší problém byl vždy dojezd do Prahy, což jste museli absolvovat ať už jste chtěli vyrazit do práce nebo za zábavou či nakupováním. Většina lidí postupem času zjistila, že je mnohem lepší si pořídit kvalitní bydlení přímo v Praze.

Podívejte se třeba na prodej bytů na Žižkově. Moderní bytové domy vám nabídnou vysokou kvalitu života přímo v metropoli, budete mít své soukromí a všude to budete mít blízko. Můžete vyrazit kdykoliv do města a nebude vás omezovat složitá trasa na dojíždění nebo dlouhá doba dojíždění. V okolí máte vše, na co si vzpomenete:

- Restaurace, kavárny a bary

- Kina, galerie a divadla

- Sportovní centra

- Školy, školky a ordinace lékařů

Zkrátka vše, co potřebujete, máte na dosah. Díky blízkosti parku Židovské pece nechybí ani kousek přírody přímo v okolí bytů. Je na vás, zda budete provozovat sportovní aktivity venku nebo v blízký sportovních centrech, která ocení hlavně děti. Pro rodiče je skvělá blízkost vzdělávacích zařízení i lékařů bez nutnosti za vším dlouho dojíždět.


Moderní byty

V rámci nových 4 bytových domů zde bude 232 bytů a 158 garážových stání. Byty jsou v moderním designu, je zde dostatek světla po celý den. Pokud se rozhodnete pořídit si zde byt, počítejte s tím, že kolaudace bytů je plánována na rok 2024.

Publikováno: 30. 04. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Jakub Skalický