Pánské holičství Barber‘s wife Praha: Místo, odkud odejdete s dokonalým sestřihem i s hladce oholenou tváří

Představujeme vám pánské holičství Barber‘s wife, které pražským gentlemanům slibuje nejen profesionální přístup a kvalitní služby, ale také odpočinek a klidné chvíle bez všedních starostí. Přečtěte si, proč byste ho měli navštěvovat i vy.

Vydejte se na Zličín

Pobočku Barber’s wife najdete v nákupním centru Metropole Zličín. Dostat se sem není žádný problém – stačí dojet metrem B až na konečnou stanici. V nabídce je úprava vlasů a vousů. Tým zaměstnanců se pravidelně školí, aby mohl odvádět tu nejlepší práci. Holičství používá kvalitní kosmetiku, která je šetrná i k citlivé pokožce. Setkáte se světovými značkami Proraso, Pacinos, Reuzel a Kérastase. Objednávky lze provádět pohodlně online, nečeká vás žádné telefonování. Když si služby oblíbíte, můžete se registrovat, další objednávání pak bude probíhat rychleji bez otravného vyplňování osobních údajů. Jako registrovaný uživatel budete včas informován o všech novinkách. Navíc můžete získat zajímavou údržbovou slevu: Pokud si příští návštěvu objednáte do tří týdnu od předchozího stříhání, zaplatíte výrazně méně. Kdybyste se náhodou nemohli dostavit, pošlete za sebe náhradníka. Sleva bude platit i pro něj.

Holení bez bolesti

Že se umí každý muž oholit sám v koupelně? Určitě ano, ale v holičství je to mnohem příjemnější záležitost. Samotnému holení předchází napářka, během které vousy změknou. Následné holení břitvou pak proběhne naprosto bez bolesti a podráždění citlivé pleti. Trápí vás po holení zarudlé pupínky? Po návštěvě holičství už nebudou!

Stříhání vlasů

Ženy kladou na svůj vzhled mnohem větší důraz, ale ani mužům není úplně jedno, jak vypadají. Zasloužíte si dokonalý sestřih, který bude přesně odpovídat vašim představám. Proškolený tým vám poradí, co vám bude slušet, a zkonzultuje s vámi všechna vaše přání. Na stříhání můžete přijít i s malým gentlemanem, chlapecká sleva (do deseti let věku) je samozřejmostí.

S pivem je všechno lepší

Pořádný muž si zaslouží pivo! Nebo je libo raději whisky či rum? Žádný problém! Každá návštěva Barber’s wife pro vás nebude jen nutnou rutinou, když vlasy přerostou požadovanou délku. Naopak – náramně si ji užijete, odpočinete si od pracovních záležitost, příjemně zrelaxujete. Časem si na holičství možná vybudujete závislost.

Víte o někom, kdo by návštěvu tradičního holičství ocenil?

Až Barber’s wife vyzkoušíte, budete nadšení a o svou radost se budete chtít podělit. Máte ve svém okolí někoho dalšího, koho by taková péče potěšila? Darujte mu voucher! Na výběr je ze tří možností: poukaz pouze na holení, poukaz pouze na stříhání a poukaz na holení i stříhání. V ceně je zahrnut degustační panák whisky, rumu nebo ginu. Platnost poukazu je tři měsíce.

Publikováno: 05. 12. 2019

Kategorie: Nezařazené

Autor: Milena Novotná