Podle čeho vybrat šperk pro partnerku? Zohledněte oblíbenou barvu i znamení zvěrokruhu!

Když dojde na výběr dárku pro partnerku, mnozí muži znejistí. Není divu. Dámy jsou mnohdy náročné a ne vše je uspokojí. Pánové, krásným šperkem nic nezkazíte! Při výběru se můžete řídit hned několika faktory, proto se nechte inspirovat krásou klenotů s přírodními kameny. Drahokamy jsou oblíbené, protože z nich vyzařuje nadpozemská síla. Již od pradávna se jim přisuzují léčivé účinky a magické účinky. Jakmile darujete drahé polovičce šperky s přírodním kamenem, nešlápnete vedle. Sklidíte díky nim úspěch a nakonec i chvilky vášně a romantiky.

Růženín je symbolem nesobecké lásky

Pokud se vám zalíbí náramek růženín, můžete ho věnovat citlivým a vnímavým ženám. Jedná se o kámen nesobecké lásky, kreativity, trpělivosti a čistoty mysli. Jestliže se vaše drahá narodila ve znamení Býka, Raka či Vah, vše bude dokonalé. Růženín se pyšní mnoha léčivými účinky. Ochraňuje srdce a oběhový systém, pleť, reprodukční orgány a také se stará o klidný spánek.

Perla jako pomocník při rozhodování

Nádherný jemný náhrdelník s pravou říční perlou potěší dámy narozené ve znamení Blíženců, Kozoroha, Ryb, Vah i Raka. Právě tyto ženy mají problémy se sebevědomím a těžko se rozhodují. Perla jim nabídne potřebnou sílu a očistí jejich mysl od každodenních starostí. Posílí duchovní vývoj, intelekt a dovede je k dokonalosti. Navíc pomáhá při alergiích, problémech s dutinou ústní a trávení.

Křišťál je kamenem kamenů

Pakliže se vaše životní láska narodila ve znamení Lva, Vodnáře, Kozoroha či Střelce, darujte jí šperky s křišťálem. Právě tento drahokam je všestranný a pyšní se mnoha pozitivními účinky. Mimo jiné umí zbavit tělo negativních vlivů a vaši partnerku navede na správnou cestu. Najednou jí vstoupí do života rovnováha, optimismus, sebedůvěra a harmonie. Křišťál ochrání dýchací cesty, pomůže proti ekzémům a vyrážkám. Dokonce zlepší zrak a posílí žaludek a střeva.

Publikováno: 23. 08. 2022

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Novotná