Provětrejte si šatník: Jak jste na tom se spodním prádlem?

Šaty dělají člověka, o tom žádná. Ale co s částí outfitu, která není na první pohled vidět? Spousta mužů význam spodního prádla podceňuje a pak se nestačí divit, když na ně kvůli sepraným, děravým či jinak nevalně vyhlížejícím spodkům koukají dámy skrz prsty. Pokud jste na tom podobně, raději svůj přístup přehodnoťte. A pořiďte si dostatečnou zásobu komfortního a stylového spodního prádla.

Jaký střih zvolit?

Měli byste nosit slipy, boxerky, trenýrky, tanga, nebo snad úplně jiné spodní prádlo? Logicky nelze zobecnit, který typ je nejlepší, protože jde o ryze subjektivní pocit z toho či onoho prádla. Proto byste si měli pořídit jeden kus z každé základní kategorie a postupně vyzkoušet, co vám nejvíce sedí. [caption id="attachment_313" align="aligncenter" width="500"] Pánské slipy Calvin Klein Hip Brief[/caption] [caption id="attachment_314" align="aligncenter" width="500"] Pánské trenýrky Calvin Klein Skinny Jean[/caption] Neměli byste však zapomínat na to, že:
  • ženy nemají slipy příliš v oblibě, a proto si dejte velmi záležet na výběru konkrétního kousku. A vyberte si velikost, která vám bude akorát. Příliš těsné slipy nejsou ideální pro vaši plodnost.
  • dobrým kompromisem mezi upnutými slipy a volnými trenýrkami jsou boxerky. A když už se pro ně rozhodnete, pořiďte si alespoň jedny z dílny proslulého světového návrháře. Nemusíte mít strach, na internetu seženete Calvin Klein boxerky levně.
[caption id="attachment_315" align="aligncenter" width="500"] Pánské boxerky Calvin Klein graffiti[/caption]

Nezapomeňte na ponožky

Když už se rozhoupete a pořídíte si zbrusu nové spodní prádlo, neměli byste zapomenout ani na ponožky. I ty o vás leccos vypoví a byla by velká škoda, kdyby vám to u opačného pohlaví pokazily x let staré prodřené fusky. Skvělou volbou jsou bambusové ponožky pro muže. Kromě toho, že vypadají moderně, vydrží mnohem déle než ponožky z bavlny. Navíc mají perfektní absorpční schopnosti, takže vaše nohy udrží v suchu a chladu. A aby toho nebylo málo, jsou antibakteriální a hypoalergenní – nehrozí vám s nimi nepříjemný zápach ani plíseň či jiné kožní onemocnění. A nezapomeňte si obojí – trenýrky i ponožky – pořídit v dostatečném množství a pravidelně je měnit. Ale to vám snad připomínat nemusíme...

Publikováno: 10. 11. 2017

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Novotná

Tagy: boxerky calvin klein | trenýrky