PRIMAPOL: Specialista na hutní materiál a plasty

V podnikatelském světě je úspěch založen do určité míry na spolehlivosti obchodních partnerů a dodavatelů. Pokud tedy sháníte profesionála, jenž poskytuje vskutku kvalitní služby v oblasti hutních materiálů a plastů, máme pro vás skvělý tip. Hutní materiály, stejně tak i plasty jsou náročné na manipulaci a skladování. Jestliže však s materiálem pracujete, ale hledáte někoho, kdo nabízí dodávku v čase, tedy just in time delivery, podívejte se do nabídky společnosti PRIMAPOL. Jedná se o předního dodavatele finálních produktů a polotovarů, jenž na tuzemském trhu působí od roku 2004. Skladem má aktuálně více než dvacet tisíc položek, jejichž celková hmotnost přesahuje tři tisíce tun.

Vyřídit všechno najednou

Hlavním mottem společnosti je vyřídit vše najednou, a proto zákazníkům vyrábí materiál v čase, kdy ho zrovna budou potřebovat. Jestliže využijete daných služeb, nemusíte držet skladové zásoby a čekat na dodávku, čímž se PRIMAPOL odlišuje od konkurence. PRIMAPOL má v nabídce hliníkové tyče, nerezové tyče, svitky, polotovary z titanu, hliník ENAW 6061, nerez jakosti 1.4112 a celou řadu dalšího sortimentu. Samozřejmostí jsou také požární produkty. Záleží pouze na vás, v jaké kvalitě slitiny potřebujete. PRIMAPOL nabízí jak obchodní, tak i leteckou kvalitu.

PRIMAPOL má moderní sklady

PRIMAPOL je stabilní společnost, která disponuje moderními halami a skaldy. Součástí výrobních hal je perfektní a spolehlivé zpracovatelské vybavení. Odborník má haly o celkové ploše devět tisíc metrů čtverečních, přičemž značná část je zastřešená. Centrální sklad stojí v Pleteném Újezdu u Kladna, který je vzdálen zhruba patnáct minut od Letiště Václava Havla. Jestliže se chcete podívat do pestrého produktového portfolia, proklikněte se na webovou stránku www.primapol.cz, kde najdete všechno potřebné.

Publikováno: 21. 10. 2018

Kategorie: Byznys a finance

Autor: Milena Novotná