Zdraví a fitness

Zubní implantáty zaručí dokonalý úsměv

Zdravé zuby a krásný úsměv jsou jedním ze základních kritérií krásy. Někdo má to štěstí, že mu zdravé a krásné zuby drží celý život, další se musí spolehnout na výdobytky moderní doby. Zubní implantáty naštěstí dokáží navrátit šťastný úsměv téměř každému.

Zubní implantáty Havířov či jakékoliv jiné město nejsou ničím jiným než titanovým šroubem nahrazujícím kořen zubu. Titan je lidským tělem výborně snášen, takže nehrozí problémy s hojením. Na tento šroub se pak zhotoví korunka, můstek či jiný druh zubní protézy a nový úsměv je na světě.

Dokonalý vzhled i funkčnost

Necháte-li si aplikovat zubní implantáty Nový Jičín, můžete si být jistí nejen příjemným úsměvem, ale taktéž výbornou funkčností chrupu. Kousání a žvýkání nebudou žádným problémem. Nezapomeňte, že právě žvýkání a kousání ovlivňují také celkový výraz obličeje.

O umělý chrup se však musíte starat. Že se umělé zuby nemusí čistit, je mýtus. Správná péče a hygiena jsou nutností, správný postup vás naučí dentista, který vám aplikuje zubní implantáty Hranice či zubní implantáty Olomouc. Jaký? Vydejte se do ordinace MDDr. Ondřeje Vichera.

Péče specialisty v Ostravě

Ondřej Vicher je absolventem Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Od začátku své praxe se věnuje hlavně implantologii, kostní augmentaci a stomatochirurgii. Jeho ordinace je tedy tím správným místem, pokud vás zajímá stomatochirurgie Ostrava. Funguje však i jako zubař Ostrava, do jeho ordinace se tedy můžete vydat na úvodní konzultaci.

Provádí extrakce zubů moudrosti Ostrava, ošetřuje bezzubou čelist a zvládá řadu pokročilých akcí, kvůli kterým vás váš zubař může odeslat na jiné pracoviště. Orientační ceník najdete na internetových stránkách. Zubní implantáty možná nejsou úplně nejlevnější záležitostí, avšak jde o doživotní řešení. Do čeho jiného byste měli investovat, když ne do svého vzhledu a zároveň zdraví.