Hrajte šipky jako profíci – ve vlastním dresu

Chodíte s partou, s kolegy, se sousedy nebo se spolužáky hrát šipky? Dejte hraní šipek styl. Pořiďte si pro váš tým vlastní dresy. Kvalitní dresy už dávno nejsou pouze doménou profesionálních sportovců. Dát vědět, ke kterému týmu patříte, být na něj patřičně pyšným – to vše se dá vyjádřit dresem. Velkým hitem jsou dresy pro „kolegiální“ týmy. Ať již chodíte s kolegy hrát fotbal, volejbal nebo třeba právě šipky.

Dresy na šipky v nové kolekci DDsport

Dodavatel a výrobce dresů DDsport nabízí novou kolekci právě pro milovníky šipek. Dresy na šipky mají podobu kvalitních polokošilí, které jsou pohodlné a funkční. Myšleno je na vlastní branding týmu, takže design triček lze snadno doplnit o logo a název. Trička jsou k dispozici ve velikostech od XS až po 4XL. V nabídce je i dětská velikost. U každého z dresů na šipky máte možnost volby límce na druky a na zip. Měnit lze i střihové provedení – krátký nebo dlouhý rukáv, provedení s náprsní kapsou a bez ní.

Máte vlastní nápad na dres? Sem s ním!

Jste kreativní parta a chcete zcela originální dresy na šipky? DDsport vám je vyrobí na míru. V rámci velice propracovaného e-shopu máte k dispozici speciální šablony, pomocí kterých lze nadefinovat vlastní design dresů. Tedy nejen změnit logo a jméno týmu, ale celý vzhled dresu. Troufáte-li si, neváhejte! Dejte svým šipkám styl.

Dresy už od jednoho kusu

DDsport nabízí dresy již od jednoho kusu. Nezáleží tedy na tom, jestli máte zájem pouze o dres pro sebe, pro dvojici, nebo pro větší tým. Dresy na šipky jsou skvělým nápadem, jak obdarovat svůj pracovní tým, který si touto aktivitou pravidelně pročišťuje mozek, ale i děti nebo manžela, pravidelně doma hrající šipky. V nových stylových dresech bude tato hra ještě zábavnější.

Dresy DDsport

Firma DDsport dodává dresy již více než 20 let. Honosí se faktem, že kvalitní provedení dresů se dá nabízet i za nízkou cenu. Unikátní je především databáze designů dresů firmy. Každý je pak možné vyrobit z cca deseti variant kvalitních funkčních materiálů. Roční produkce dresů firmy je přes 30 000 ks.

Publikováno: 25. 10. 2018 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Novotná