Prodáváte ojeté či havarované vozidlo? Vyzkoušejte výkup auta za hotové

 Zvažujete prodej starého či havarovaného vozu a nevíte na koho se obrátit? Prodej na vlastní pěst nemusí být tak výhodný a jednoduchý, jak se zdá. Především vás čekají povinnosti spojené s administrativou a dalším papírováním. Nehledě na to, že při prodeji můžete narazit na všelijaké existence, se kterými to po komunikační stránce nebude úplně snadné. Nabídky typu „dáte mi auto na splátky po tisícovce“, nebo „dám vám za něj dva tisíce“ nejsou příliš lákavé ani výhodné.

Ideální řešení, jak se starého vozidla zbavit, a ještě z toho něco vytěžit, je oslovit specializovanou firmu v oboru. Ušetříte si hromadu starostí a navíc celý prodej proběhne rychle a hladce. Drtivá většina firem totiž ihned po koupi přebírá za váš automobil veškerou zodpovědnost. Tudíž papírování a administrativu už nemusíte řešit.

Jak probíhá výkup starého vozidla?

Pokud jste zvědaví, kolik vám za vozidlo firma může nabídnout, tak obvykle stačí jen zavolat. Specializovaná firma je schopna orientační cenu sdělit po telefonu. Následně lze z této ceny vycházet a porovnat ji i s ostatními cenami u jiných firem. Ovšem přesnou částku zjistíte až jakmile se na vůz přijedou podívat. Firemní pracovníci si následně auto prohlédnou, zhodnotí v jakém je stavu a nabídnou vám cenu. Pokud budete s prodejem souhlasit, sepíší potřebné dokumenty a částku vyplatí ihned na místě.

Samotný proces celého výkupu vyřešíte do několika desítek minut a firma si automobil odveze. Poté se nemusíte o nic starat. Popřípadě dostanete protokol o ekologické likvidaci. Formulář o vyřazení auta z evidence provedete sami, nebo to za vás udělá firma. 

A na koho se obrátit? Výkup a likvidace aut i strojů za hotové nabízí firma ZAHOTOVÉ. Podmínky o procesu výkupu a informace ohledně likvidace vozidel najdete na stránkách zahotove.cz.

Publikováno: 25. 01. 2023

Kategorie: Auto/moto

Autor: Milena Novotná