S lehkou strunovou sekačkou Kärcher LTR 36-33 Battery vždy zkrotíte vysokou i divokou trávu podle svých představ

Na zahradě kolem domu či chalupy se vždy na nějakém kousku u plotů kolem stromů najde nějaká ta vzdorovitá tráva. Síle vaší sekačky ale neodolá!

Bujný porost, anglický koberec nebo máte snad raději něco mezi? Ať už preferujete jakýkoliv typ zahrady, je už předem jasné, že bez jednoho pomocníka se jistě neobejdete, pokud chcete, aby zahrada byla podle vašich představ. Obyčejná sekačka si poradí s mnohými úskalími. Ale trávu v rozích, u zdí, plotů, kolem stromů a chodníku prostě perfektně neposeká. Vznikají pak tak nevzhledné ostrůvky, které sílí a rostou výše a výše. S tím ale můžete okamžitě skoncovat.

Lehká akumulátorová strunová sekačka Kärcher LTR 36-33 Battery se záběrem 33 cm zajistí díky kroucené žací struně přesné sekání a bez problémů se dostane do všech rohů i úzkých míst na zahradě. Je přímo ideální pro mimořádně náročné práce, jako je odstranění divokého porostu. Díky funkci sekání okrajů zabezpečuje strunovka čistý okraj trávníku i podél cest a teras. Průměr záběru struny si můžete nastavit ve třech stupních, což se vám bude hodit zejména v úzkých rozích. A struna má vždy perfektní délku, protože se nastavuje – prodlužuje automaticky. Pro sekání trávy pod nízkými překážkami lze rychle a jednoduše nastavit úhel sklonu. Výklopný oblouk strunové sekačky pro ochranu rostlin zabraňuje neúmyslnému poškození květin a stromů. Během sekání divokého porostu lze plynule regulovat rychlost dle toho, jak náročnou oblast právě sekáte. Ramenní popruh, teleskopická násada s výškově nastavitelnou druhou rukojetí umožňují ergonomickou práci bez námahy ve vzpřímené poloze. Navíc lze násadu snadno odpojit, takže sekačka nenáročná na úložný prostor, ale i pro přemístění na potřebné místo.

Se strunovou sekačkou doladíte zahradu vždy tak, aby byla podle vašich představ. Proto na vaši ruku nikdy v koutě nebude čekat dlouho.

www.karcher.cz

Publikováno: 10. 08. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Novotná