Tipy na šílené sexuální praktiky, které se provozují, ale příliš se o nich nemluví

Sex, to není jen misionář, na koníčka a zezadu. Ačkoliv tyto tři polohy patří k nejběžnějším a nejznámějším praktikám, za zdmi ložnic se dějí mnohdy nevídané věci. Jen se o nich tak často nemluví, protože by mohly pobouřit konzervativnější část společnosti. Ale jak se říká „proti gustu žádný dišputát“. A protože to o milování platí jakbysmet, nebojte se některou z následujících praktik vyzkoušet.

​Zlatý déšť

Začněme zlehka. O praktice zvané zlatý déšť jste možná neslyšeli, ale třeba jste ji už provozovali, aniž byste věděli, jak se nazývá. O co jde? Vlastně o nic jiného než o močení do pusy, na prsa či jinou část těla. Jedná se tedy o pissing. Už jste doma?

​Dávení penisem

Kdo se nespokojí s klasickým orálním sexem a zatouží po poněkud drsnějším provedení, může se s protějškem dohodnout na tom, že mu úd vsune do úst až po kořen. Pro muže, který „vsunuje“, jde o velmi příjemnou záležitost. Druhá osoba naopak zažívá krušné chvilky související s dávícím reflexem.

​Mučení penisu

Komu není neznámý pojem BDSM, určitě se tuší, že jedním z aspektů této speciální sexuální disciplíny je i mučení penisu a varlat. Možností, jak si mohou partneři hrát, se nabízí poměrně dost. Mezi nejoblíbenější „hračky“ patří pásy cudnosti (vyrábí se i v provedení s elektrošoky), dilatátory a kolíky do penisu. Mučení penisu vede především k uspokojení ženy s dominantními sklony.

​Hra na mrtvolu

Zatímco skutečná nekrofilie, tedy nekrofilní chování, je postižitelná zákonem, tzv. pseudonekrofilie neboli hra na mrtvolu patří na seznam oblíbených kratochvílí lidí, které nebaví konvenční praktiky. Zřejmě vám došlo, že spočívá v absolutní nehybnosti a neaktivitě jednoho z účastníků (obvykle ženy). Aby byla simulace věrohodnější, může pseudomrtvola před aktem podstoupit studenou koupel. Tak co vy na to? Líbí se vám – a provozujete – nevšední sexuální praktiky, nebo dáváte přednost sexu v tradičním pojetí?

Publikováno: 28. 12. 2021

Kategorie: Vztahy a rodina

Autor: Milena Novotná