Rozvoz květin: Služba, která vám může zachránit život

Po přečtení titulku si zřejmě klepete na čelo. Životy přece zachraňují záchranáři, hasiči a policisté – ale určitě ne kurýři, kteří rozváží květiny... Jenomže s trochou nadsázky vám může doručení květin až na místo určení skutečně zachránit život. Respektive vztah, který je pro vás tou nejdůležitější věcí na světě. Nevěříte?

Krutě nestíháte a partnerka má narozeniny

Jsou věci, na které se nezapomíná. A narozeniny bez pořádné kytice k nim rozhodně patří. Jenomže co když opravdu nestíháte a hrozí, že vám v květinářství zavřou před nosem? Pak si vzpomeňte, že žijeme ve 21. století a moderní technologie nám umožňují kde co. Stačí párkrát kliknout a kytice bude na cestě. Navíc vás potěší, že firmy, které zabezpečují doručení květin v Brně, Praze i menších městech, dokonce většinou mají širší nabídku než kamenná květinářství.

Jste na druhém konci světa? Nevadí, stačí párkrát kliknout a květiny jsou na cestě...

Jste v zahraničí a chcete udělat radost

Museli jste odcestovat stovky či tisíce kilometrů daleko od domova – pracovní povinnosti jsou holt pracovní povinnosti... Jak se asi má vaše milovaná, když s ní nemůžete trávit romantické večery? Pošlete ji úžasnou kytici a dejte jí najevo, že ačkoliv vás šéf odvelel jinam, vaše srdce zůstalo u ní. Až u ní zazvoní kurýr a předá ji kytici, bude se tetelit blahem. To vám garantujeme!

Překvapení není nikdy dost

Jste šprýmařem tělem i duší a nepropásnete jedinou příležitost k tomu, abyste si ze své partnerky udělali legraci? Máme pro vás super tip. Až bude slavit narozeniny, případně se nabídne jiná příležitost, v rámci které je více než vhodné darovat květiny (MDŽ a podobně...), dělejte jakoby nic. Tvařte se, že absolutně netušíte, co je za den. Možná bude chvíli smutná nebo naštvaná. Kdo ví, třeba vám to dá pořádně „sežrat“. Jenomže potom zazvoní kurýr – a dál už to znáte.

Publikováno: 25. 03. 2019 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Vztahy a rodina

Autor: Milena Novotná