Jak si správně usušit ruce na veřejných toaletách?

Přemýšlíte, zda na toalety umístit elektrický vysoušeč rukou nebo papírové utěrky? Papírové utěrky poskytnou více komfortu, jsou hygieničtější a šetří Váš čas.

Poskytněte návštěvníkům toalet maximální hygienu

Návštěva toalety ve veřejných prostranstvích bývá často zahalena nepříjemnými pocity. Tyto pocity je nutné odbourat. Pokud chcete, aby vaše toaleta byla pro návštěvníky příjemná a hygienicky čistá, nejspíše váháte, zda investovat do drahého elektrického vysoušeče rukou, nebo se zaměřit na papírové ručníky. V tomto ohledu jasně vyhrávají papírové ručníky. Ty jsou oproti vysoušečům až 10x hygieničtější. Jsou doporučovány všude tam, kde je kladen vysoký důraz na hygienu a doporučujeme je do všech veřejných prostranství, jako jsou toalety ve firmách, skladech, halách, restauracích, školách, školkách, obchodních centrech apod.

Kde se papírové ručníky vyplatí?

Papírové ručníky jsou jednorázové. Tedy rychlé, pohodlné a hygienické. Papírové ručníky skládané jsou vyráběny z celulózy nebo z recyklované suroviny. Při výběru doporučujeme zvolit papírové ručníky z celulózy s více vrstvami, jako je tomu u toaletního papíru. Takové ručníky jsou kvalitnější a savější. Důmyslný systém skladu papírových ručníků zajistí to, že jakmile jeden vytáhnete, druhý je hned připravený k dalšímu použití.

Jaký zvolit toaletní papír do veřejných toalet?

Při výběru hygienických doplňků na veřejné toalety hraje velkou roli také výběr správného typu toaletního papíru. Velké množství toaletního papíru, který není určený do frekventovaných prostor, může zapříčinit celou řadu nepříjemností, od ucpání potrubí až po špatné hygienické podmínky. Do veřejných toalet proto doporučujeme rozložitelný toaletní papír BioTech, který biologicky čistí potrubí od organických usazenin a urychluje rozkládání organické hmoty. Navíc tento typ toaletního papíru reguluje množení patogenních bakterií a odbourává zápach.

Publikováno: 04. 12. 2022

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná