Dárek pro dítě? Kurz angličtiny nebo dopolední anglická školička!

Jaký vybrat dárek pro předškoláka k Vánocům nebo k narozeninám? Plyšáka, panenku nebo snad autodráhu? Hračky mají u dětí velmi krátkou životnost, což dobře vědí všichni rodiče. Mnohem smysluplnější je investovat přímo do dětí a vzdělávat je, aby mohly v životě samy obstát. Ideální je výuka cizích jazyků, protože může probíhat od předškolního věku, k tomu se díky angličtině potomci nikdy neztratí. Doslova, ve svém osobním ani v profesním životě. Jaké možnosti se pro nejmenší děti nabízejí?

Celoroční možnost vzdělávání

Dnešní nejmladší generace má movitých statků často až příliš, proto se koupí jednoho dárku navíc vůbec nic nezmění. Ale rozhodně každý může změnit život svého dítěte, když mu dá do vínku výuku cizího jazyka a otevře mu tím brány při cestování do zahraničí nebo usnadní hledání zaměstnání v pracovním prostředí. Kurzy angličtiny pro nejmenší jsou vhodné pro školáky už ve věku od 4 let a vyučují se metodou Wattsenglish dokonce celoročně. Lekce jsou pod dohledem lektorů, kteří jsou dětem ve světě angličtiny průvodci stejně jako Steve a Maggie.

Se Stevem a Maggie

Kdo jsou Steve a Maggie? Steve Watts je zakladatelem přirozené výuky angličtiny, přičemž tento rodilý Brit je trvale usazen právě v České republice. Výuka angličtiny vychází z přirozeného využití lidské tváře v učebnicích a v interaktivních videích. Steve není na tento úkol sám, věrnou společnicí je mu vrána Maggie. Spolu vystupují v pracovním sešitě WOW! i v edukativních spotech. V rámci metodiky se využívá spontánního učení v pohybu, nejmenší děti nesedí v lavicích, ale hrají si na koberci, zpívají, hrají hry nebo tancují. https://www.youtube.com/watch?v=5EYO541GDKY

Dopolední klubík v angličtině

Kromě celoročních kurzů se nabízí v jazykové škole JS FAN též další aktivity, které vedou k rozvoji znalosti angličtiny. Pro nejmenší je určená dopolední školička s angličtinou, což je intenzivní výukový program spojený s výtvarnými a dalšími aktivitami. Během dopoledne se děti věnují běžným školkovým aktivitám jako je tomu v tradičních školkách, ale výhradně v anglickém jazyce. Zábavnou formou se tak už předškoláci seznamují s angličtinou v běžném životě, což jsou nedocenitelné zkušenosti, které zúročí v pozdějším školním věku, protože dokonale zvládnou přízvuk i gramatické jevy.

Publikováno: 30. 11. 2022

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná