5 důvodů, proč se přihlásit na kurz angličtiny

Máte pocit, že se všude kolem objevuje stále více anglických frází? Skutečně je to tak – význam angličtiny je rok od roku větší a je hloupost se jí záměrně vyhýbat. Naopak svou jazykovou výbavu rozšiřujte a snažte se ji dotáhnout k dokonalosti. Důvodů, proč se přihlásit na kurz anglického jazyka, je celá řada. Ty následující jsme vyhodnotili jako nejdůležitější.

1. Světový jazyk

Angličtina je mateřštinou pro půl miliardy lidí a zhruba čtyřnásobný počet ji aktivně využívá v rámci každodenní komunikace. Bez nadsázky se díky ní dorozumíte na celém světě.

2. Větší požitek z filmů a hudby

Český dabing je na vysoké úrovni, ale původní znění je původní znění. Když se naučíte anglicky, porozumíte ději a snímek si vychutnáte mnohem více. A co se týče hudby – nebylo by příjemné konečně rozumět textům svých oblíbených interpretů?

3. Snadnější hledání informací

Na internetu najdete všechno – většina informací je však v angličtině. Jakmile se v ní zdokonalíte, otevře se vám pomyslná brána do světa. Užitečné rady a tipy máte jako na dlani, stačí si je umět přeložit.

4. Výrazně větší platové ohodnocení

Jak přimět zaměstnavatele, aby vám zvýšil plat? Stačí složit zkoušky na certifikát a přidá vám v průměru o pětinu. Z mnoha průzkumů jasně vyplynulo, že si firmy jazykově vybavených zaměstnanců váží a považují je za perspektivnější.

5. Angličtina není těžká, klíčem je kvalitní kurz

V porovnání s ostatními cizími jazyky je angličtina poměrně snadná. Předpokladem rychlého zlepšení stávající úrovně je efektivní koncept výuky. Hledejte proto jazykovku s dobrým renomé – instituci, která preferuje individuální přístup a vyučují v ní rodilí mluvčí. Výše uvedené kritéria splňuje BRITANNIKA – jazyková škola Praha, která nabízí široké spektrum kurzů a umožňuje žákům absolvovat studijní pobyty v zahraničí. Jazyková škola v Praze 2 se může chlubit stovkami osobních doporučení a bezesporu patří k nejlepším v metropoli. Svou stávající jazykovou úroveň můžete zdarma zjistit na jejích stránkách hned teď a získat doporučení na konkrétní kurzy.

Publikováno: 20. 06. 2019

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná