Která firma spolehlivě přestěhuje vaši výrobní linku?

V životech velké spousty šikovných podnikatelů přijde moment, kdy musí začít přemýšlet nad rozšířením svých kapacit. Postupný nárůst zákazníků je jednoznačně dobrou zprávou, ale také velkou starostí. Co si počít v situaci, kdy vám současné prostory přestávají stačit?

Změna je život

Ačkoliv stěhování skromné kanceláře nebo obchůdku hravě zvládnete s pomocí běžné dodávky a několika brigádníků, přesun strojního zařízení je úplně jiná liga. V takových případech se bavíme o demontáži, bezpečném nakládání i celé řadě dalších úkonů s prostředky o váze několika tun. Zároveň nesmíte zapomenout na přípravu nové haly, vyřízení zákonných povinností i složitou administrativu.

Zkušenějším z vás je naprosto jasné, že se musíte spojit s ověřenými experty, jejichž specializací jsou zvedací i logistické služby. Naše doporučení spadá na oblíbenou společnost Ais Eurelo, jež se chlubí poskytováním komplexní péče od A až po Z, včetně celé řady bezkonkurenčních benefitů.

Buďte v bezpečí

Nejdříve se vyplatí vsadit na nezávaznou úvodní konzultaci zdarma, na jejímž základě se dozvíte podrobnosti a vyslechnete si nabídku ideálního řešení pro vás. Pokud budete mít zájem, zastaví se u vás projektový manažer a sestaví kompletní plán. Následně přichází na řadu demontáž strojů, jejich naložení na speciálně upravené kamiony, převoz do nové destinace, příprava rozvodů i podlah, montáž a finální zkouška správné funkčnosti.

Po celou dobu budete mít k dispozici zákaznickou linku a veškeré důležité informace. V případě problémů si můžete nechat svůj majetek dočasně uložit ve skladu dané společnosti, a tak v klidu vyřešíte jakékoliv nejasnosti. Navštivte internetové stránky pod odkazem https://aiseurelo.cz/co-delame/doprava/, získejte inspiraci a pusťte se do toho.

Publikováno: 24. 03. 2023

Kategorie: Byznys a finance

Autor: Milena Novotná