S nákladním autem či dodávkou dokážete konečně rozjet svoje podnikání

Podnikat se znalostí řemesla, nebo třeba pouze v autodopravě, se dnes opět stává zlatým dolem. Poptávka po lidech, kteří umí dobře různé manuální činnosti a řemeslo, raketově roste. Lidé rekonstruují, budují zahrádky, opravují, nakupují nadrozměrné věci – šikovné ruce či třeba jen člověk s velkým autem je k nezaplacení. Chcete začít podnikat? Možná právě díky vlastnictví dodávky nebo nákladního auta se konečně „uděláte sami pro sebe“.

Začněte podnikat v autodopravě

Přepravní firmy neustále hlásí nedostatek řidičů. Obvykle si najímají lidi s vlastním vozidlem či vozovým parkem. Nedostatek řidičů nastává zejména v předvánočním období, a to mnohdy už někdy od října. Ale nákupy v e-shopech rapidně rostou a o práci nebudete mít nouzi nikdy během roku. Své podnikání v autodopravě s vlastním autem dokážete rozjet i zcela na vlastní pěst. Každý potřebuje něco přivést nebo odvést. Na nákladní vůz si samozřejmě budete muset udělat řidičák, ale na řízení dodávky si vystačíte se svým klasickým. Nabízet máte možnost i kamionovou přepravu. Že je to velká investice? Tahače, ale i nákladní přívěsy a návěsy lze zakoupit výhodně i v bazaru. Přívěsy bazar nabízí i na leasing, takže si jej snadno rovnou odepisujete z nákladů.

Dodávka, nákladní vůz či přívěs vám pomůže i při jiném typu podnikání

Chcete nabízet různé řemeslné práce – pokládku podlah, obkladačské práce, pokládku střech? Vždy potřebujete spolehlivé auto – nejlépe dodávku, nebo alespoň přívěs, kterým jste schopni dovézt k zákazníkovi materiál. Plánujete prodávat zahradní rostliny, nebo dokonce nabízet služby jako zahradní architekt? I v tomto případě potřebujete velké auto na dovoz rostlin. Jakmile máte velké auto, možnosti na podnikání vás začnou napadat jedna po druhé. A naopak, přestane existovat ta jediná brzda, která vám brání konečně rozjet vlastní podnikání.

Najděte si správného partnera pro nákup a výkup vozů

Pokud jsou nákladní vozy důležitou součástí vašeho podnikání, vyplatí se najít dlouhodobého partnera, kvalitní bazar nákladních aut, který nejenže nákladní bazarová vozidla v dobré kondici a za výhodnou cenu prodává, ale rovněž je schopen zajistit výkup nákladních vozidel. Snadno tak dokážete váš vozový park měnit podle potřeb všeho podnikání. A ty se v dnešní rychlé době umí měnit téměř ze dne na den.

Publikováno: 29. 01. 2019 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Auto/moto

Autor: Milena Novotná