Sháníte užitkový vůz? Tato 3 auta stojí za to

Potřebujete pro vaši firmu nebo soukromé účely zakoupit to správné užitkové auto? Pak zcela jistě budete dbát především na jeho značku, výkon a pochopitelně i komplexní užitné vlastnosti. V současné době je nabídka mnohých firem velmi pestrá a sehnat se dá spousta zajímavých modelů. My se v následujících řádcích zaměříme na 3 patřící mezi ty nejoblíbenější. Samozřejmě uvedeme i prodejce, u něhož si budete moci tato auta zakoupit za výhodné ceny.

Fiat Ducato 130MJET

Naším prvním tipem je model z italské provenience. Fiat Ducato 130MJET dokáže nabídnout skvělé užitkové vlastnosti, nízkou spotřebu a také mnoho jiných předností. Jeho užitná nosnost činí 1325 kg, přičemž ložná plocha auta v rozměrech šířky, výšky a délky je stanovena na 3000 × 1850 × 1650. Samozřejmostí je u tohoto automobilu také klimatizace. Místa k sezení najdete v kabině celkem 3.

Volkswagen MULTIVAN STARTLINE

Potřebujete auto, které dokáže převézt až 7 osob? Pak je pro vás Volkswagen MULTIVAN STARTLINE jednoznačnou volbou. Ve variantě 2,5 TDI jde o hodně silné auto s úsporným naftovým motorem a minimální spotřebou. Užitečná nosnost auta je stanovena na 545 kg. Jde o vynikající auto, jež se hodí především pro delší výlety, případně na transport na různé pracovní akce v zahraničí.

Iveco Daily 2.8 skříň

Auto s maximálním užitným prostorem. Přesně takto lze charakterizovat vůz Iveco Daily. Skříňová varianta je typická spoustou místa. Ostatně ložná plocha činí 4000 × 2100 × 2150. Samozřejmostí jsou u tohoto vozu výškově nastavitelné sedadlo řidiče a airbag. Vynikající je i nástavba pro převoz 8 palet.

Vyberte si auto pohodlně online

Nevíte, jaká společnost nabízí prodej užitkových vozů té nejvyšší kvality, a to jak nových, tak i ojetých? Pak se podívejte na nabídku firmy Vanscentre. Ta je velmi bohatá a najdete v ní přesně takové auto, které aktuálně sháníte.

Publikováno: 21. 10. 2018

Kategorie: Auto/moto

Autor: Milena Novotná