Připravte se na léto s holicími strojky a zastřihovači Braun, které vám umožní úpravu chloupků i vousů přesně podle vašich představ

Dokonale hladká pokožka, perfektně upravené chloupky nebo vousy podle vašich představ za každé situace. Se skvělými holicími strojky či zastřihovači od Braun se z přání stává rychlostí blesku každodenní realita. Dejte sbohem běžným žiletkám a vyměňte je za jeden z moderních přístrojů od značky Braun, díky kterému dosáhnete nejen sezónního oholení přesně podle vaší nálady, stylu a přání, ale navíc rychle a bez námahy.

I muži si zaslouží perfektně upravené chloupky a vousy za každé situace

Holení a úprava chloupků již dávno není jen doménou žen. V dnešní době přibývá více a více mužů, kteří touží nejen po perfektně upravených vousech, ale i tělesném ochlupení. Někteří preferují kompletní oholení, jiní si holí jen některé části, jako například prsa, podpaží, intimní partie či oblast břicha, a další dávají přednost elegantnímu zastřihování chloupků. V letních měsících se úpravě chloupků věnuje většina pánů ještě více než v zimě, kdy některé části těla zůstávají skryté pod oblečením a není tedy potřeba jim věnovat tolik pozornosti. Dejte letos sbohem obyčejné žiletce a vybavte svou kosmetickou cestovní tašku spolehlivým strojkem od značky Braun, který se rychle a bez námahy postará o celé vaše tělo i obličej.

Braun Series X Styling – pro dokonalý styling pánských chloupků a vousů

Nový zastřihovač na tvář a tělo Braun Series X „vše v jednom“ byl navržen tak, aby dokázal zkrotit vousy a chloupky snadno, rychle a pomocí jediného přístroje. Jeden přístroj tak zvládne nejen holení, ale i zastřihování a styling přesně podle vašeho gusta, jedinečnosti a stylu. Ať už jste konzervativní zastánci jednoho způsobu úpravy chloupků a vousů, nebo naopak rádi experimentujete a měníte svůj styl, zastřihovač Braun Series X vám zajistí prvotřídní péči, rychlý výkon a bezchybný výsledek. S Braun Series X vykouzlíte perfektní strniště, přesné zastřižení i dokonalé tvarování kontur, a to pohodlně, rychle a jednoduše.

Holicí strojek disponuje technologií 4-D Blade1 – čtyři aktivní zastřihovací prvky se dvěma středovými holicími zónami a dvěma bočními zastřihovači zajistí pohodlné a rychlé oholení. Efektivní a rychlé zastřižení zajištuje oboustranný hřeben, který chloupky a vousy zastřihuje v obou směrech. Výkyvná hlavice se skvěle přizpůsobí všem konturám a zajistí také snadné klouzání po krku a tváři. Series X se navíc snadno používá díky pogumované protiskluzové rukojeti a ergonomickému úchopu, který zajišťuje maximální přesnost a kontrolu i v obtížných oblastech nebo při použití za mokra. Hřebenové nástavce SkinGuard vám zajistí bezpečné oholení choulostivých míst, jako jsou například intimní partie, hrudník či podpaží. Kromě skvělého výkonu a praktičnosti vyniká Braun Series X také dlouhou životností, funkčním designem a odolnou čepelí, která vydrží ostrá až 6 měsíců. Samozřejmostí je i 100% vodotěsnost, takže svůj oblíbený zastřihovač můžete používat v umyvadle, sprše, vaně, a také s holicím gelem či pěnou, zkrátka tak, jak vám vyhovuje.

Cena: od 1 499 Kč do 1 699 Kč (podle modelu)

Odkaz: https://www.bodylovers.cz/series-x-597758

Braun Series – nesmrtelná klasika pro příznivce holení strojkem

Braun Series 5

Holicí strojek Braun Series 5 je výkonný pomocník, který ocení především mladí muži, kteří s holením teprve začínají. Disponuje Li-Ion baterií s prodlouženou životností, 100% vodotěsností, díky které se můžete holit za mokra i za sucha a ergonomickou rukojetí, která vám zajistí snadné a pohodlné oholení. Tři flexibilní prvky a několik nástavců umožní hladké a jednoduché oholení a přizpůsobí se všem konturám obličeje. Pomocí snadno vyměnitelných nástavců Easy Click vylepšíte strojek o další funkce na úpravu vousů, chloupků na těle a umožní vám také čištění obličejové pokožky. Díky systému EasyClean ho navíc vyčistíte pod tekoucí vodou snadno a rychle bez zbytečného sundávání holicí hlavice.

Cena: od 1 999 Kč

Odkaz: https://www.bodylovers.cz/series-5-560830

Braun Series 6

Holicí strojek Braun Series 6 je špičkový pomocník, který vám zajistí bezchybnou úpravu vousů i chloupků za každé situace. Disponuje výkonnou Li-Ion baterií s prodlouženou životností, která vydrží až 3 týdny holení na 1 nabití, 100% vodotěsností, díky které se můžete holit za mokra i za sucha a ergonomickou rukojetí s měkkým úchopem, díky které bude proces holení pohodlný a snadný. Technologie Senso Flex se stará o šetrný průběh holení i citlivé pokožky a minimalizuje její podráždění. Díky velkému množství nástavců a jednoduchému systému Easy Click si upravíte vousy i chloupky libovolně podle nálady a stylu – k dispozici máte zastřihovač vousů, přesný zastřihovač, nástavec na strniště, nástavec pro péči o tělo a čisticí kartáček na obličej. Tento špičkový holicí strojek vás potěší nejen svým výkonem a jedinečnými funkcemi, ale i propracovaným a funkčním designem, na kterém si značka Braun zakládá již od svého založení.

Cena: od 3 999 Kč

Odkaz: https://www.bodylovers.cz/series-6-217869

Braun Series 7

Holicí strojek Braun Series 7 je tím pravým pro náročnější zákazníky, kteří si potrpí na nejnovější technologie, funkční design a perfektní výkon. Disponuje výkonnou Li-Ion baterií s prodlouženou životností, která vydrží až 3 týdny holení na 1 nabití, 100% vodotěsností, díky které se můžete holit za mokra i za sucha a ergonomickou rukojetí s měkkým úchopem, díky které bude proces holení pohodlný a snadný. Technologie AutoSense automaticky přizpůsobí výkon strojku hustotě vousů a zajistí tak dokonale hladké oholení i těch nejodolnějších vousů. Díky nástavci Easy Click můžete svůj strojek snadno a rychle přizpůsobit každé vaší potřebě jednoduchým nacvaknutím nástavců. Holicí strojek obsahuje v balení několik různých nástavců, které pokryjí veškeré vaše požadavky: zastřihovač vousů, přesný zastřihovač, nástavec na strniště, nástavec pro péči o tělo a čisticí kartáček na obličej. Díky hlavici 360° Flex dosáhnete bezchybného oholení i na obtížně dostupných místech. Čisticí a nabíjecí stanice 4v1 SmartCenter sama zvolí nejvhodnější čisticí program, strojek vyčistí, nabije a promaže břity, aby při dalším holení byly opět ve skvělé kondici. Stanici lze dokoupit i samostatně, pokud jí vámi zvolený model nedisponuje. Stanice je kompatibilní se všemi holicími strojky Series 5, 6 a 7 nové generace. Braun Series 7 není jen obyčejný strojek, ale skvělý pomocník s vysokým výkonem, jedinečnými funkcemi a propracovaným designem, který nesmí chybět ve výbavě žádného moderního muže.

Cena: od 4 999 Kč

Odkaz: https://www.bodylovers.cz/series-7-905254

1 Hlavice 4-D Blade vydrží ostrá až 6 měsíců při 2 kompletních oholeních týdně, přičemž skutečné výsledky se mohou lišit.

Publikováno: 11. 04. 2022

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Novotná