Silná baterka je partnerem do přírody i na chatu

Je lehká, skladná, vejde se do každé kapsy nebo batohu. Nabídne světlo v momentě, kdy je zapotřebí a pak se zase jednoduše vypne. Jeden stisk tlačítka, žádné složité nastavování nebo nabíjení baterie, které by zabralo celý den v elektrické zásuvce. Hodí se v kutilské dílně, je nezbytná do kempu nebo na chatu, stejně tak i pro delší výlety do přírody. Jistě, nikdy nevíte, co vás potká, ale s dostatečným osvětlením bude potíží mnohem méně, že? Svítilně určitě nebude vadit déšť nebo jiné rozmary počasí. Díky praktickému klipu si ji pověsíte třeba za opasek.

Kompaktní rozměry a vynikající výkon

Je to doplněk, na který je maximální spolehnutí! Přítel do deště, mlhy i zimy, dalo by se jednoduše říci. Na nejvyšší stupeň vydrží skoro pět hodin světla, samotné nabíjení pak zabere asi šest až osm hodin. Plán je tedy jednoduchý, nechejte zařízení v nabíječce přes noc a ráno se vydejte na celodenní výlet za dobrodružstvím! Silná baterka bude vždy s vámi, jedním stiskem tlačítka si ověříte, kolik energie je ještě k dispozici pro další svícení. Pokaždé tak budete v obraze, což je v terénu vlastně nezbytností! A když budete potřebovat energii spíše pro svůj telefon? Stačí jen microUSB kabel a můžete dobíjet, protože svítilna poslouží i jako rezervní powerbanka pro vaši další elektroniku.

Lehké hliníkové tělo určitě potěší

Pohodlný úchop, ale také lehkost, to jsou dvě velká plus pro podobnou baterku. Hliník je materiálem, který nabídne velkou trvanlivost. Nebude mu příliš vadit vzdušná vlhkost a snese také dešťové kapky. V přírodě se s průtrží mračen určitě setkáte a je lepší, když jste připraveni. V kapse nebo batohu tedy může být podobný společník do nepohody, místo se vždy najde, že? Výborný dosvit, výdrž na jedno nabití, plusových bodů je zde hodně. Pro bližší informace navštivte cel-tec.cz a dozvíte se víc!

Publikováno: 04. 04. 2022

Kategorie: Cestování

Autor: Milena Novotná