Ideální dárek k narozeninám? Víme, čím potěšíte všechny členy rodiny

Každý rok se postupně střídají narozeniny, svátky, Vánoce i další příležitosti, během nichž musíme zazářit se zajímavým darem. Neustálé vymýšlení není zrovna zábava, přičemž asi nikdo z nás nemá nekonečné množství nápadů. Nevíte si tentokrát rady? Máme dokonalé řešení.

Popusťte uzdu fantazii

Pokud jste se chystali běžet do obchodu pro ponožky, lahev alkoholu nebo knihu, rovnou se zastavte. Tentokrát totiž okouzlíte své milované díky personalizovaným předmětům. O čem je řeč? Prvním nápadem jsou plecháčky s potiskem. V dnešní době si můžete vybírat z mnoha různých druhů provedení, kdy oblíbené je třeba ucho ve tvaru srdíčka, kombinace barevného ucha a lemu, stejně jako další tvary.

Pravý úspěch však tkví v samotné fotografii a vámi zvoleném nápisu. Daný hrníček totiž může připomínat například společnou dovolenou, den vaší svatby, narození potomků, oblíbený sport či maturitu dítěte. Fantazii se vážně meze nekladou a příležitostí existuje celá řada.

Nebaví vás hrníčky?

Jestli vás příliš nenadchnul nápad hrníčku, zaměřte se raději na tričko. I s ním lze snadno udělat spoustu radosti, přičemž princip je v podstatě stejný. Jediný rozdíl je ten, že máte větší plochu k potisknutí. Nemusíte se však obávat, protože není nutné, abyste vše dělali svépomocí. Stačí zavítat na stránky potisk triček Praha a hned se před vámi objeví výčet možností.

Nejdříve si zvolíte požadovaný předmět, potvrdíte a poté si rozkliknete tlačítko „Začít designovat“. Díky přehlednému systému dokážete vyrobit úplné umělecké dílo na základě několika málo kliknutí myši. Zapomeňte na tuctové dárky a potěšte svou rodinu s opravdu originálním řešením. Nezáleží na tom, jestli vsadíte na hrníček, tričko, mikinu, spodní prádlo, či vás zaujme spíše košile.

Publikováno: 02. 06. 2023

Kategorie: Móda a styl

Autor: Jakub Skalický