Tipy

Tip na originální svatební fotografie

Každá nevěsta touží po krásných svatebních fotografiích, které jí budou připomínat nejkrásnější den s jejím manželem. My vám přinášíme několik inspirativních tipů, jak svatební fotky oživit a učinit je zajímavější. Tady je několik nápadů, se kterými své svatební fotografie budete dívat ještě s větší radostí.

1. Co nejzajímavější pozadí

Nezůstaňte pouze u klasiky a udělejte focení zajímavější. Jedním z příkladů je použít za sebou netradiční zátiší. Může se jednat třeba o horkovzdušný balon, kde oheň může symbolizovat vaši vzájemnou vášeň. Ale třeba vás napadne úplně jiný motiv a symbolika. Pokud si objednáte fotokoutek, budete moct udělat spoustu skvělých fotek s různým pozadím, aniž byste opustili svatební hostinu.

2. Trochu se namočit

Pokud jste ochotna trochu namočit své šaty, u vody vzniknou krásné záběry. Nemusí to být moře, může to být například jezero, vodní nádrž, potok… Stačí najít pěkné místo u vody, kde byste se mohli vyfotit a výsledek bude jedinečný.

3. Barevný kouř

Stále oblíbenější jsou fotografie s barevným kouřem. Dýmovnice můžete držet v rukou, ale buďte při tom velmi opatrní. Nebo z nich s pomocí fotografa vytvoříte pouze barevnou mlhu za vámi. Výsledek je perfektní, z fotek pryští originalita.

4. Na koni jak v Popelce

Máte rádi Popelku? Tak určitě znáte tu ikonickou scénu, jak seděla v bílých šatech na koni. Pokud nemáte strach vysednout na koně, určitě se nechte přemluvit na takové fotografie. Budete mít nejen pěkné fotky, ale také vzpomínky. A také se můžete cítit jako Popelka z pohádky.

5. V jednoduchosti je krása

Někdy nepotřebujeme žádná zátiší a doplňky, které dotváří fotografie. Stačí pouze chytré ruce fotografa a vzniknou i takové úžasné záběry. Nic, jen suchá tráva a výsledek je přesto výjimečný. Ostatně středem pozornosti na fotografii musíte být pouze vy.

6. Hra se světlem

Stačí vystihnout moment západu slunce a mohou se podařit i takové kouzelné záběry. Z malé hry se světlem lze vytvořit originální fotografie.

7. Večerní focení má své kouzlo

Nebojte se focení, když už slunce dávno zajelo za hory. Se správným osvětlením lze vytvořit i takové originální fotky. Své svatební album večerními fotografiemi určitě oživíte.

8. Vtipné fotografie

Pokud jste ve stresu z focení, stačí zavolat pár kamarádů, kteří vám z něj udělají zábavu. A mohou nastat i velmi vtipné momenty, na které budete se smíchem vzpomínat. A o tom to právě je – užít si focení naplno a mít na co vzpomínat. A určitě můžeme opět doporučit i zmíněný fotokoutek. Koukněte se na tyto svatební fotografie – inspirace se vám bude hodit.