Móda a styl

Jak vybrat elegantní sportovní hodinky pro muže?

Sportovní hodinky mohou být elegantní. Nebavíme se nyní o sportovních hodinkách, jako jsou Apple Watch či hodinky od Garminu, Fitbitu nebo Xiaomi. Máme na mysli skutečně kvalitní hodinky od výrobců světového formátu.

Příkladem výrobce, který nabízí pánské sportovní hodinky, je Tag Heuer, švýcarská firma s dlouholetou historií. Pojďme si rovnou přiblížit dvě jeho sportovní série.

Vyberte sportovní hodinky podle sportu

Jednou z oblíbených sérií je Tag Heuer Aquaracer. Tyto hodinky jsou inspirované podmořským světem a vhodné pro potápění do extrémních hloubek. Zůstávají přesné i pod tlakem, jsou vhodné dokonce pro profesionální potápěče. Budou vynikající volbou pro toho, kdo si také pod vodou chce zachovat styl.

Už z názvu lze usoudit, že Tag Heuer Formula 1 jsou určeny pro jezdce. Konkrétně pro ty nejlepší na světě. Jako nejlepší jezdec se s nimi může cítit kdokoliv. Nabízí nový keramický materiál vyvinutý speciálně jenom pro tuto pestrobarevnou sérii. Safírové sklíčko, jímž jsou opatřené, je nepoškrábatelné, a zároveň se s nimi lze potápět až do hloubky 50 metrů. Vyrábí se taktéž v dámském provedení a jsou doopravdy oblíbené.

Prémiové značky vyrábí sportovní hodinky speciálně pro potápěče, jezdce, milovníky jachtingu či letectví. Sport, kterému se člověk věnuje, je tedy prvním vodítkem, podle něhož se při výběru orientovat.

Na sportovní hodinky se orientuje řada výrobců

Sport je součástí života mnoha lidí a vědí to i výrobci luxusních hodinek. Nejde jen o Tag Heuer, velmi krásné sportovní modely mají v nabídce třeba Parmigiani, Corum, Zenith či Graham. Prohlédněte si luxusní hodinky v e-shopu Hodinky-Beny.cz a vyberte si ty své. Milovníkům potápění lze doporučit třeba hodinky švýcarského výrobce Tissot. Více už prozkoumejte sami, je na co se dívat.