VAN2GO: Zapůjčení dodávky online vyřídíte na pár kliknutí

S pomocí dodávky se přestěhujete svépomocí, převezete stavební materiál a v případě minibusového provedení s vámi může cestovat až osm dalších lidí. Prostřednictvím služby VAN2GO.cz, kterou provozuje půjčovna dodávek Praha Drive Master s.r.o., si můžete vozidlo rezervovat online a o nic víc se nestarat. Jak rezervace vozu přes internet probíhá a co ještě byste měli o zapůjčení dodávky vědět?

Jak dodávku rezervovat?

Proces rezervace dodávky probíhá v několika jednoduchých krocích. Vyplníte formulář s časovým rozvrhem rezervace (tzn. zvolíte čas a místo vyzvednutí a vrácení) a poté si vyberete některé z dostupných vozidel. Následuje volba dodatečných služeb – použití tažného zařízení, snížení spoluúčasti na 5 % (min. 5000 Kč) nebo 0 %, přistavení/vyzvednutí vozu po Praze a vyčištění při vrácení. Následuje vyplnění osobních údajů a platba – zájemce o zapůjčení dodávky si může vybrat mezi bankovním převodem a platbou kartou. Další možností je rezervace přes bezplatnou telefonní linku či e-mail.

Co když budete potřebovat vozidlo na delší dobu?

Pronájem dodávky v Praze - VAN2GO je poměrně flexibilní. Zákazníci si mohou vozidlo zapůjčit i na delší dobu než původně uvedli v registračním formuláři. Limit je 30 dní, ale pokud změníte plány, zavoláte na telefonní linku uvedenou v kontaktech nebo příslušného pracovníka uvědomíte e-mailem.

Jaký je denní limit najetých kilometrů?

Plánujete delší trasy? Nebude-li vám stačit denní nájezd 250 km, můžete jej bez problémů překročit. Počítejte však s příplatkem (aktuální výše je uvedena v obchodních podmínkách). Spotřebu nafty řešit nemusíte – dodávka se vrací s plnou nádrží. Potřebujete se zeptat na jiné věci? Odpovědi na nejčastější otázky ohledně zapůjčení dodávky najdete na webových stránkách van2go.cz.

Publikováno: 21. 09. 2020

Kategorie: Auto/moto

Autor: Milena Novotná