VYBĚLÍME: Trápíte se se zažloutlými zuby? Přinášíme vám osvědčený způsob, jak ukázat světu krásně bílý chrup!

Zářivý úsměv udělá ten nejlepší první dojem. Nevíte, jak ho vykouzlit? Trápí vás, jak se jednou pro vždy zbavit žlutých skvrn na zubech? Přinášíme vám tip, díky kterému se budou ostatním podlamovat kolena, jen co se usmějete.

Bílé zuby – známka zdravého chrupu?

Po takovém úsměvu toužíme všichni. Realita však bývá mnohdy někde jinde. V první řadě nesmíme zapomínat na důkladnou dentální hygienu. Pravidelné čištění zubů pastou a alespoň jednou týdně aplikace ústní vody je pro každého, kdo chce udržet své zuby zdravé, samozřejmostí, která pomáhá předcházet tvorbě zubních kazů. Stejně tak mezizubní kartáček se stane dobrým přítelem. Mezi pojmy zdravé zuby a bílé zuby však nelze automaticky napsat rovnítko. Sebelepší péče vás neochrání proti přirozenému zabarvovaní zubní skloviny vlivem barevných jídel a nápojů. Kdo z nás si ale dovede představit život bez kávy či občasné návštěvy indické restaurace?

Jak docílit bílých zubů?

Bělení zubů zkouší lidstvo již odpradávna. I dnes mnozí z nás zkoušejí babské rady, které občas připomínají spíše návyky hommo erectus. Zaručené vybělení díky citronové šťávě? Jahodám? Nebo snad dokonce pomocí jedlé sody? Takovéto praktiky mohou přinést více škody než užitku. K „zaručeným“ výsledkům totiž dochází pomocí obsažených látek, které naleptávají sklovinu zubů. Ty pak sice září bíle, ale také jsou mnohem citlivější a náchylnější ke kazům. Potvrzují to i odborníci. Dentální hygienik Ondřej Šrámek říká: „Tyto činnosti mohou být škodlivé a zdravotně nebezpečné. Zuby nejsou rychlovarná konvice, abychom je čistili kyselinou citronovou nebo octovou, protože si poleptáme sklovinu a následně tím pak nevratně poničíme chrup.“  Výsledky při používání Teeth Whitening Kit jsou vidět okamžitě!

Revoluce na trhu – vybělení zubů rychle a bezpečně!

Změnu a konečně řešení palčivého problému bílých zubů představuje výrobek Teeth Whitening Kit. Jedná se o sadu bělícího gelu, několika aplikátorů a speciální LED lampy, která vydává světlé modré světlo o vlnové délce 530 mn.

Díky 6 aplikacím po dobu 10 minut budou vaše zuby až o 8 odstínů bělejší!

Jak funguje sada na bělení zubů?

Na vybělíme.cz zakoupíte sadu, jenž obsahuje 10 aplikátorů bělícího gelu, 2 nástavce – na horní a dolní čelist, LED lampu na knoflíkové baterie, vzorník odstínu bílé u zubů a kompletní návod. Užití je naprosto snadné, vybělit si zuby tak zvládne v pohodlí domova opravdu každý. Základem je bělící gel s obsahem peroxidu vodíku, který vaše zuby vydezinfikuje a zbaví bakterií. Sám o sobě má bělící účinky, ty se však ještě umocní použitím LED lampy, jež vydává modré světlo. Vlivem tepelného záření dochází k větším a především rychlejším účinkům bělícího gelu. Profesionální zařízení bez nutnosti návštěvy stomatologa. To je Teeth Whitening Kit.

Jak používat Teeth Whitening Kit?

Gel nanesete přímo na čelisti, ty pak zafixujete nástavcem, do kterého se připojí LED lampa. Stačí zmáčknout tlačítko ON a plně si vychutnat deset minut relaxace! Následující pohled do zrcadla vám prozradí, že nic jiného na bělení zubů již nepoužijete!

8 důvodů, proč zatočit se žlutými skvrnami na zubech jednou pro vždy a vyzkoušet Teeth Whitening Kit!

  • Nemá vedlejších účinků.
  • Bez kontraindikací – určeno pro každého bez rozdílu věku.
  • LED světlo ničí veškeré bakterie!
  • Výsledky již po prvním použití – vaše zuby budou až o 2 odstíny světlejší!
  • Nemusíte navštívit ordinaci vašeho zubaře!
  • Snadné použití.
  • Vaše zubní sklovina nedojde újmy!
  • Stovky spokojených zákazníků a doporučení! Jedno za všechny: „Jedná se o jeden jediný výrobek, který skutečně bělí zuby bez citlivosti! Pecka!“ – Richard Hyžák

Staňte se i vy šťastlivcem, jenž se nemusí stydět usmát, a pochlubte se krásnými, zdravými a bílými zuby!

Publikováno: 16. 09. 2020

Kategorie: Zdraví a fitness

Autor: Milena Novotná