Cestování

Výlet do Prahy za kulturou s využitím levné ubytovny v Praze

Únor se ještě řadí mezi studené zimní měsíce, kdy je nejlepší možností strávit volné chvíle v uzavřených budovách a v teple. Vydejte se o víkendu do hlavního města za kulturou a využijte levného přenocování v ubytovně v Praze.

Národní muzeum láká návštěvníky moderními expozicemi

Národní muzeum je jedním z historických klenotů naší země, které bylo ještě nedávno po dlouhou dobu uzavřeno kvůli rozsáhlé rekonstrukci. Kdo jste od té doby muzeum ještě nenavštívil, tyto chladné dny jsou tou nejlepší příležitostí! V historické budově Národního muzea na Vás čekají dvě významné expozice, které se budou líbit mladším i starším návštěvníkům. První expozice umístěná ve čtyřech výstavních sálech se nazývá Okna do pravěku. Prostřednictvím více než 2 000 exponátů prozkoumáte, jak vypadal život na našem území před miliony lety. Druhá expozice s názvem Zázraky evoluce přináší jednu z nejmodernějších přírodovědeckých expozic v Evropě. Atmosféru Národního muzea můžete nasávat až do 18. hodiny večerní, kdy se prostory pro veřejnost uzavírají. Následně Vám zbyde ještě spoustu času na to vydat se do některých z pražských podniků v centru Prahy na příjemnou večeři nebo drink.

Levné a kvalitní ubytování v ubytovně v Praze

Pokud se vydáváte do Prahy na více než jeden den, zajištění ubytování Vás jistě nemine. Využijte služeb ubytovny v Praze, která se nachází jen několik minut od centra a seženete zde kvalitní ubytování za skvělé ceny. Pro mladý pár doporučujeme ubytování typu KOMFORT. Součástí tohoto typu pokoje v ubytovně v Praze je vlastní koupelna s WC, minibar a televize. K dispozici je rovněž čajová kuchyňka s rychlovarnou konvicí pro zpříjemnění rána. Pro náročnější zákazníky jsou zde připraveny apartmány s nejvyšší mírou pohodlí při zachování ceny běžné ubytovny.