Propisky s potiskem a jejich nezbytnost

Běžně je nosíte s sebou, jsou součástí vašich kancelářských potřeb a v dnešní době už byste se bez nich neobešli. Propisky s potiskem velice rychle ovládly svět a staly se nenahraditelnou pomůckou a stejně tak velice chytrým, marketingovým produktem mnoha firem.

Nejspolehlivější forma reklamy

Pokud jde o propagaci vaší společnosti, v dnešní době existuje hned několik osvědčených způsobů. Akce pro vaše klienty, workshopy nebo například klasické reklamní produkty. Poslední z možností je nejčastější volbou většiny firem. Nejen, že nemusí být tak nákladná, ale už několik let dokazuje svůj stálý úspěch. Ať už se jedná o bloky, diáře, kalendáře nebo klasické propisky s potiskem. Jsou to totiž věci, které většina lidí pravidelně využívá.

Nabídka je široká

Jestliže se vám tento druh reklamy zalíbil, pak si můžete být jisti, že najdete ten správný produkt pro vás. Nejčastější volbou spousty firem bývají propisky s potiskem. Jejich výhodou je bezpochyby široká škála typů a vzorů, které lze na trhu sehnat. Je tedy zaručeno, že i vy najdete ten ideální kousek. Můžete se zaměřit na obyčejná, levná kuličková pera, nebo zvolit elegantní zlaté a stříbrné propisovačky či designové tužky s originálním otvíracím mechanismem.

Ušly dlouhou cestu

Propisky s potiskem za sebou mají poměrně zajímavou historii. Věděli jste, že první úspěšný kousek sestrojil v roce 1931 maďarský novinář László Bíró? O sedm let později na něj dokonce získal britský patent. Zajímavé také je, že například v roce 1935 vytvořil podobný návrh, takzvané pero s kuličkou v hrotu, inženýr Václav Klimeš i tady u nás, v tehdejším Československu. Úplně první návrh ale sahá až samotného sedmnáctého století. Sestrojil jej známý toskánský astronom Galileo Galilei a pojmenoval ho jako prapropiska. Tato zdánlivě obyčejná věc se tak díky několika šikovným lidem stala nepostradatelným nástrojem pro každého z nás.

Publikováno: 21. 07. 2020

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná