7 skvělých rad jak tipovat zápasy a neprodělávat na tom

1. Vyberte si sázkovou kancelář, která nabízí bonusy

Pro příklad, sázková kancelář Fortuna nabízí vstupní bonus až 3000 Kč, při registraci online ke svému vkladu obdržíte 100 % navíc. Informujte se a udělejte si přehled, kde jsou nejlepší kurzy a jaké další výhody přináší registrace v dané stávkové kanceláři.

2. Využijte možnost tipování online

Na internetu, který je teď přístupný každému, je tipování výrazně jednodušší. Minimálně kvůli sjednocení informací a zjednodušení jejich dohledávání. Nabízí možnost zpětné kontroly tiketu, live streamy zápasů i možnost vsadit i v průběhu utkání.

3. Nastavte si finanční limity

Ještě předtím, než se do stávkování pustíte naplno, musíte zvážit svou finanční situaci. To znamená: vyčleňte si bankroll - částku, se kterou chcete a můžete hrát. Nikdy nesázejte tolik, kolik nemůžete prohrát. Snažte se vsadit maximálně 2% svého bankrollu na jeden tiket - abyste se vyhnuli ztrátě. Bez ohledu na to, zda je to "jistota" nebo riziko. Odpovědnost a sebeovládání jsou prvořadé.

4. Vyhněte se většímu množství zápasů na tiketu

Já vím, já vím. Čím více zápasů, tím lepší je číslo na konci tiketu. Nepodlehnete vidině vysoké výhry, to riziko za to z dlouhodobého hlediska nestojí. Pokuste se, abyste na tiketu měli třeba 2 až 5 zápasů. Platí, že raději méně zápasů za vyšší sumu než hodně za minimální vklad.

5. Sázejte jenom na utkání, o kterých máte přehled

U sázení je klíčové hledání informací, sledování informací a statistik. Tipujte jenom zápasy v lize, které se věnujete a máte ji pod drobnohledem. Každá stávka musí být promyšlená. Musíte přesně vědět, proč tipujete tak jak tipujete.

6. Vybírejte zápasy, ne kurzy

Někteří sázkaři mají tendenci nahánět vysoký kurz. Nedělejte stejnou chybu. Zkuste si nejdřív vybrat zápasy, aniž byste znali jejich kurzy. Nebudete ovlivňováni vizí výher a zaměříte se na vaše sportovní znalosti.

7. Dávejte pozor na nástrahy

Za nástrahy považujeme situaci, kdy se sázka jeví jako jasná, ale existují okolnosti, které ji mohou změnit. To platí zvláště při hraní oblíbeného venku, pokud jde o setkání o pohárem, když se jedná o nic neřešící zápas (trenér šetří hvězdy na důležitější zápas) a podobně. Vždy sledujte okolnosti.

Publikováno: 10. 10. 2017

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná