Dámský náhrdelník je stále zárukou úspěchu

Tid=

Nejžádanějšími náhrdelníky jsou ty, které v sobě kombinují určitou symboliku. Popularitu si dlouhodobě udržuje tvar srdce, anděla nebo křížku. Pro tyto symboly se lidé rozhodují ze všech ostatních nejčastěji. V neposlední řadě se dostáváme k nejrůznějšímu zobrazení oblíbených činností, jako je třeba bowlingová kuželka, hudební notičky nebo dokonce tvary zvířátek.

Zlaté náhrdelníky zdobené drahými kameny jsou zase žádané k nejrůznějším společenským událostem. Každý se chce před ostatními předvést, proto jsou na trhu se šperky k dostání opravdu luxusní zlaté náhrdelníky s drahokamy. Pro žluté zlato se skvěle hodí kombinace se zelenými smaragdy a rudými rubíny. Náhrdelníky z bílého zlata dokážou naopak vytvořit úžasnou atmosféru s temně modrými safíry nebo fialovými ametysty.

Třešinkou na dortě jsou samozřejmě diamanty. Briliantový náhrdelník rozhodně nikoho neurazí a stává se naprostým lídrem mezi náhrdelníky. V každém kvalitním zlatnictví by k briliantovému šperku měli automaticky dokládat certifikát o pravosti, čistotě, váze a brusu diamantu.

Je třeba myslet na to, že každá žena je sama o sobě unikátem. Není ovšem nad to, udělat radost i blízké osobě a vyzdvihnout její krásu nad ostatními ženami novým šperkem.

Publikováno: 27. 10. 2020

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná