Dobrý manažer se vzdělává celoživotně

Vést firmu a pracovat ve vrcholové manažerské pozici není jednoduché. Ustát tlak konkurence, nést odpovědnost za své zaměstnance, hledat nové trhy a udržet se na těch starých, je pořádný kus práce, která dřív nebo později může unavit, zevšednět nebo při ní může člověk i profesně vyhořet. Aby se tak nestalo, měl by manager najít nové „obzory“. Ty mu přináší studium MBA. Studium MBA na European School of Business & Management je určeno lidem z praxe, kteří mají zkušenost na vedoucích pozicích a rádi by se udrželi v nejvyšším managementu firmy. Náplň výuky je šitá přímo na míru zaměstnancům i podnikatelům. Zástupcům obou sektorů díky novým znalostem fixuje jejich poctivou prací získané postavení a zároveň otevírá nové možnosti. Teoretické znalosti, nabyté při vzdělávání dospělých na studiu MBA, budou moci všichni absolventi aplikovat ve svém zaměstnání nebo firmě.

Studium pro každý věk

Do pomyslných studijních lavic tak usedají lidé starší třiceti let, ale i věkem pokročilejší. Titul MBA totiž přináší kariérní postup, lepší finanční ohodnocení i prestiž. Toho lze ve firemní hierarchii dosáhnout i v senior pozicích. European School of Business & Management je školou, která nastartuje vaši kariéru tím správným směrem. Výuka probíhá on-line formou v kombinaci s interaktivními semináři. Po přihlášení ke studiu získáte přístup do e-learningového systému, neboli studentské sekce. Prezenční část studia MBA probíhá vždy o víkendu a tvoří ji čtyři celodenní semináře. Díky on-line formě studia máte možnost studovat odkudkoliv a dle vlastních časových možností.

Více než dvě desítky specializací

Studium programu MBA trvá jeden rok a je rozděleno do tří bloků. Každý blok se dělí na jednotlivé moduly. European School of Business & Management nabízí 22 specializací. Vzdělávat se tak můžete například v oboru andragogika, pojišťovnictví, bankovnictví, ekonomika, personalistika, sportovní management, projektový management, soft skills, psychologie pro manažery, projektové řízení a další. Nejbližší termín výuky MBA základního bloku začíná 13.2.2021. Myslete na svou budoucnost, teď je ten správný čas. Využijte útlumu v pracovním nasazení kvůli epidemii koronaviru a zvyšte si svou manažerskou kvalifikaci. Nebudete litovat!

Publikováno: 29. 01. 2021

Kategorie: Byznys a finance

Autor: Milena Novotná