Dokonalý muž má vždy dokonale umyté auto – zkuste nano mytí Praha

Barva auta se dokáže podepsat na tom, jak rychle jsou na něm vidět nečistoty, ale i na jeho bezpečnosti. Dobře vidět je však vždy pouze čistý automobil. To vše mluví o tom, že čisté auto není jen rozmazlováním našeho čtyřkolého mazlíka. Umyté auto je lépe vidět, a je tedy i bezpečnější. Dopřejte tomu svému nano mytí. Pražská automyčka v Karlíně není jenom myčkou, na kterou jsme zvyklí u benzinových pump. Automyčka Karlín – to jsou kompletní služby čištění exteriéru i interiéru automobilu. Hodí se pro vás, pokud si potrpíte na čistotě a vzhledu svého vozu. Využívají ji firmy pro kompletní mytí svého vozového parku. Myčku je rovněž ideální navštívit, pokud auto prodáváte. Dokonale vyčištěné a umyté auto umí udělat dojem na kupujícího a výrazně zvýší hodnotu automobilu – obvykle až o 30 %. V automyčce dokážou vrátit lesk zašlým plastům, vyčistit čalounění, a dokonce i motor.

Jste zvyklí na mycí programy? I v karlínské automyčce si z nich vybíráte

Nejjednodušeji si lze rozsah služeb vybrat podle mycích programů. Těch nabízí Automyčka Karlín hned osm. Mytí je náročnější, než když si na benzinové pumpě vjedete do automyčky. Ideální je proto rezervovat si na mytí více času, a i termín v automyčce. Speciální nabídkou myčky je nano mytí Praha. Jde o nadstandardní službu s mimořádnou ochranou povrchu laku automobilu.

Nano mytí auta aneb Nové technologie pro naše auto nemusí být jen pod kapotou

Při výběru automobilu vždy pošilháváme po technologických novinkách, které nám ta která značka či model auta poskytne. Ale na nové a pokrokové technologie lze vsadit i v případě údržby automobilu. Právě nanotechnologie jsou velice často využívané. Umí nabídnout speciální ochranu povrchům, zvyšují tak životnost automobilu a současně usnadňují jejich čištění a údržbu. Co nabízí balíček karlínské automyčky – Praha nano mytí?

Nano myčka nabízí ochranu laku i odpuzování nečistot

Samozřejmostí této luxusní služby je předmytí s odstraněním nečistot a hmyzu, který na automobilu ulpěl. Dále ruční mytí, včetně disků, mechanická i chemická dekontaminace laku, následné druhé mytí, kompletní vysušení, odmaštění laku a impregnace pneumatik. To jsou pořád ještě standardní mycí úkony. Na ty však navazuje aplikace nano povlaku – přesněji keramického povlaku na lak značky Gyeon Q2 One + Gyeon Cure. Tento ochranný povlak chrání lak automobilu před poškozením, ale i znečištěním. Nano ochrana dokáže doslova odpuzovat špínu. Životnost aplikovaného povlaku je až 12 000 měsíců nebo 20 000 km. Chcete svému automobilu dopřát tuto nano lahůdku? Nezapomeňte, že aplikace samotná trvá 180 až 240 minut. K tomu je optimální nechat povrch vytvrdnout 24 hodin. Automyčka doporučuje ponechat po tuto dobu automobil v jejích prostorách.

Publikováno: 20. 06. 2019 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Auto/moto

Autor: Milena Novotná