Kvalitní pracovní trička bez potisku pochází z Brna

Doba, kdy byla trendy výhradně trička s okázalými nápisy, jsou už pryč. Ne že by se taková nenosila, ale v obchodech vedle nich najdete rovněž trička čistá, bez potisku. Na práci však moc vhodná nejsou, po pracovním oblečení se poohlédněte raději u profesionálů. Pracovní trička jsou nezbytná do práce, zejména všude tam, kde se provádí manuální práce. Vhod však přijdou i při práci na zahradě nebo v dílně. Zase tak drahá záležitost to není a proč se neobléct do pohodlného a funkčního oblečení?

Jednobarevná trička nejen na práci

Bohatou nabídku jednobarevných triček z kvalitních materiálů má brněnský obchod Xfer. Ten prodává nejen pracovní oblečení, ale i sportovní a volnočasové oděvy. Někdy se rozdíly mezi těmito skupinami stírají. V kategorii trička najdete velmi pěkné kousky vhodné na běžné nošení. Takové bílé či černé jednobarevné triko se hodí do každého šatníku.

Podle čeho si vůbec vybrat takové tričko?

Prvotním kritériem často bývá barva, dále byste se měli dívat ještě na střih, kvalitu materiálu i ušití. Za ideální materiál je považována 100% bavlna s dostatečnou gramáží (kolem 150 g/m2 je v pořádku). Poté si zjistěte ještě provedení švů. Má tričko zpevněné švy? Nebo je bezešvé? Má pevný průkrčník?

Kvalitní pracovní vybavení je základ

Každý kutil ví, že nejlepší na práci jsou klasické montérky s dostatkem kapes na všechny drobnosti. I ty najdete v nabídce Xfer. Pracovní oblečení Brno zahrnuje nejen montérky s laclem, ale rovněž pracovní kalhoty. Nechybí bundy, vesty, fleece mikiny. Nečekejte žádné kousky z moderního století. Budete překvapeni moderním vzhledem, novými materiály i barevným provedením. Možná si něco vybere rovněž zbytek rodiny, třeba v kategorii sportovního oblečení. Veškeré oblečení je bez potisku, log a motivů. Jedině že byste si snad přáli na něj něco vyšít nebo ho potisknout. To dokáže Xfer zařídit.

Publikováno: 28. 12. 2020

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Novotná