Vztahy a rodina

Sex dolls. Panny, které plní pestré erotické sny

Za posledních pár let se sex dolls staly velmi oblíbenou a populární erotickou hračkou, která umí splnit většinu intimních tužeb svého majitele. Jde o nejdokonalejší sexuální pomůcku, která svým tvarem velmi věrně připomíná lidskou osobu.

Od nafukovací panny k sexbotům

Od 18. století, kdy byly sexuální panny vyráběny z pryže a připomínaly spíše nafukovací lehátko, se hodně vyvinuly – samozřejmě jen k lepšímu.

Dnešní sex dolls již nemají nic společného s nafukovací Ančou, ale vypadají jako nádherné a sexuálně přitažlivé ženy, které mají vše, co si lze přát – ženské křivky s pohlavními orgány a všemi dalšími otvory, které mohou vyvolat ty nejlepší erotické pocity a vzrušení.

Můžete si sami vybrat vzhled vaší krásky, materiál, ze kterého bude vyrobena (TPE, silikon), velikost prsou, barvu vlasů či pokožky.

Novinkou jsou i různé technologické vychytávky, jako zvukový a vyhřívací systém, nebo speciální robotické konfigurace, které umí simulovat aktivní přirážení panny při milování.

Partnerka nejen pro osamělé muže

Jste single a nebaví vás hledat kamarádku nebo kamaráda na postelové hrátky? Není nic jednoduššího než si pro takové chvíle pořídit sex doll. Dívku, která na vás bude poslušně čekat doma a splní jakékoliv vaše erotické sny. Bez výmluv, bezpečně a diskrétně.

Díky moderním technologiím TPE či silikonové panny vypadají jako skutečné ženy. Mají dokonale tvarovaná těla, jsou na dotyk velmi příjemné a dalším zásadním benefitem také pro někoho může být, že je nikdy nebolí hlava a nemluví. Pokud nechcete investovat do sex doll v hodnotě několika desetitisíců korun, můžete si jejich společnost užít v pražském privátu Naughty Harbor.

Směr umělá inteligence

Vývoj moderních technologií nelze zastavit, a to ani ve světě realistických sexuálních panen. Mnoho světových firem se zabývá již několik let vývojem robotických panen, které se snaží oživit pomocí umělé inteligence.

Jejich hlavním úkolem je co nejvíce nasimulovat reálné lidské pohyby – a to nejen v oblasti sexu. Umět komunikovat, pamatovat si, mít smysl pro humor, různé módy chování a charakteru tak, aby si každý našel to, co mu nejvíce vyhovuje, co ho nejvíce vzrušuje.

Současní sexboti už mají velmi věrnou mimiku tváře, umí vést jednoduchou konverzaci a pamatují si, co má jejich majitel rád. Dokáží být náladoví a milování i odmítnout. Co se týče věrného napodobení pohybu, je například samotná chůze velkou výzvou pro několik příštích let.