I ryze pánská domácnost může mít styl. Jak ji zařídit?

Výběr nových kusů nábytku a dekorací je většinou pod taktovkou žen. Dokonalým zařízením ale můžete překvapit i ve chvíli, kdy žijete sám. Vystačíte si s internetem, pravítkem a trochou inspirace. V článku najdete praktické tipy, které vám pomohou usnadnit výběr jednotlivých kusů nábytku.

Reprezentativní obývací pokoj

Luxusní konferenční stolek a pohodlná sedací souprava, která vypadá na víc, než doopravdy stála. To všechno je korunováno obývací stěnou, kde je hlavním vrcholem velká plochá televize a další nezbytná elektronika. Zařízení pánského bydlení má svá specifika. Místo panenek budou na poličkách v obýváku modely aut, ozdobné popelníky či váza k vodní dýmce. Polic tedy nutně nemusí být tolik a obývací stěna může být celkově jednodušší, což oceníte při otírání prachu.

Ložnice podle vašeho gusta

Další důležitou místností je bez pochyb ložnice. Zde je dobré opět myslet na praktickou stránku. Postel by měla být pevná, odolná a vybavena příjemnou matrací, díky které bude spánek opravdu kvalitní. Právě v ložnici máme často umístěné oblečení, takže je potřeba zaměřit se i na výběr skříní. Kvalitní šatní skříně Atan jsou dostupné v různých variantách a velikostech. Jistě tak vyberete ten správný typ či kombinaci několika kusů do vaší ložnice.

Čím více úložného prostoru, tím větší pořádek

Během výběru skříní je důležité sledovat uspořádání vnitřního úložného prostoru. Je zde dostatek poliček, šuplíků a podobných míst pro snadné ukládání všech možných věcí? Čím více poliček a jednotlivých sekcí, tím lépe se ve věcech vyznáte a snáze udržíte pořádek. V malých bytech může pomoci postel či sedací souprava s úložným prostorem, vestavěné skříně a jiná chytrá řešení. Pro představu o tom, jaké kousky nábytku by se hodily do vašeho bytu, se podívejte na stránky https://www.atan.cz.

Publikováno: 25. 10. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Novotná