Jak si vybrat pánský parfém

Jestli už jste došli k závěru, že tvrzení \"správnej chlap má smrdět i z fotky\" je kec, který vymyslel bůh ví kdo a že ženy mají rády navoněné muže, tak Vám gratuluji. Neposlouchejte ty řeči zapáchajících chytráků, co tvrdí, že používání pánských parfémů, je projevem změkčilosti. Naopak je to známka toho, že hygiena Vám není cizí a že o sebe dbáte. Právě po takových mužích ženy touží. Neznamená to, že se máte začít v parfémech i koupat. Všeho s mírou! Základem je vybrat si ten správný pánský parfém přesně pro Vás. Ač se to nezdá, je to celkem oříšek. I když Vám parfém hezky voní, po nanesení na pokožku se Vám může zvednout i žaludek. Je to způsobeno tím, že každý máme svoji přirozenou vůni (pižmo). A někdy se prostě Vaše vůně s parfémem tluče. A jak si tedy vybrat ten správný pánský parfém?
  1. Zatímco dámské vůně se rozlišují jako sladké nebo ovocné, pánské vůně se dělí na dřevité, nahořklé a zemité.
  2. Hlavními výrobními složkami je levandule, kumarin, santálové dřevo, růžové a cedrové dřevo nebo kadidlo (olibanum). Mezi oblíbené vůně patří ty, co imitují vydělanou kůži (juchtu) nebo kvalitní tabák.
  3. Máte problém zkombinovat Váš parfém s deodorantem nebo sprchovým gelem? Řada kosmetických a hygienických přípravků je vyráběna v jedné vůni. Můžete si tak sjednotit vůni pánského parfému, toaletní či kolínské vody, deodorantu, mýdla, holící pěny a vody po holení.
  4. Jestliže jste si ještě nevybrali svoji vyvolenou (vůni) neobjednávejte si parfém přes internetový obchod. Tohle si budete moct dovolit, až budete mít jistotu s konkrétní vůní.
  5. V obchodě je řada testerů, které si můžete očichat. Ovšem nestříkejte si vůně na sebe, nýbrž na papírové testovací proužky, které dnes měly být v každé prodejně.
  6. Nemusíte mít doma výstavku pánských parfémů. Když už si najdete tu správnou značku, držte se jí zuby nehty. Když si najdete alespoň jednu oblíbenou vůni, máte vyhráno. Ovšem experimentům se meze nekladou.