Jste pořád bez energie? Trápí vás únava? Víme, které přírodní doplňky pomáhají!

Podzim je pro mnohé obdobím špatné nálady, stresu, smutku - a ve výsledku také silného úbytku energie. Způsobeno je to především tím, že se dříve stmívá a ráno je většinou nutné vstávat dříve, než se rozední. Jak efektivně bojovat s podzimním úbytkem energie? Máme pro vás tip na přírodní produkt, který vás postaví na nohy.

Skvělá kombinace: Spirulina + Chlorella + Prebiotikum

Přírodní produkt Spirulina + Chlorella + Prebiotikum dodává energii, podporuje vitalitu a pomáhá udržovat normální střevní funkci. Díky tomu se i na podzim budete cítit stále svěže, optimističtěji a budete mít chuť pouštět se do výzev. Spirulina je sladkovodní sinice, která se pěstuje převážně v Japonsku. Obsahuje vitaminy A, B, C, D, E a také karoteny, čímž přispívá nejen k dobré imunitě, ale i k lepšímu stavu pokožky, sliznice, vlasů i nehtů. Bohatá je také na bílkoviny, což z ní dělá významný doplněk pro vegetariány a vegany. Má velký vliv na vitalitu. Chlorella je řasa plná vitaminů, antioxidantů a aminokyselin. Podobně jako spirulina se podílí na lepší činnosti obranyschopnosti a pomáhá tělu zbavovat se škodlivých látek. Tento jedinečný doplněk stravy lze výhodně zakoupit v e-shopu Gigalékarna.cz. Užívají se 2-4 tablety denně v závislosti na vaší potřebě.

Ještě větší produktivita a energie?

Účinky přírodního produktu můžete posílit také různými návyky. Kdo potřebuje více energie, měl by se mimo jiné zaměřit na pestrost svého jídelníčku a na to, kolik obsahuje ovoce a zeleniny. Dopřávejte si pravidelný a kvalitní spánek. Nezapomínejte ani na pohyb. Ráno se podpořte šálkem kávy nebo zeleného čaje. Najděte si čas na rodinu, přátele a své oblíbené koníčky. Podpoříte tím dobrou náladu – a i ta je nesmírně důležitá, pokud chcete být výkonní.

Publikováno: 16. 10. 2019

Kategorie: Zdraví a fitness

Autor: Milena Novotná