Prodáváte ojetý či havarovaný vůz? Víme, kde vám za něj zaplatí hotově

Prodáváte starý nebo havarovaný vůz a potřebujete se ho zbavit, co možná nejrychleji? Prodávat ojeté auto na vlastní pěst není tak jednoduché, jak se může zdát. Pokud s tím již máte nějaké zkušenosti, pravděpodobně mi dáte za pravdu, že při prodeji lze narazit na různé existence. Někteří se snaží od vás auto odkoupit za směšnou částku, někteří dokonce chtějí výkup na splátky. Navíc veškeré povinnosti spojené s administrativou zůstávají na vás. Chce to tedy velké množství času a pevné nervy. Proto je někdy výhodnější oslovit kvalifikovanou firmu, která za vás převezme iniciativu a k tomu nabídne finanční odměnu za automobil.

Výkup auta za hotové

Takové firmy zpravidla nenabízí bůhvíjaký obnos peněz, ale na druhou stranu vám ušetří celou řadu starostí s papírováním a navíc za to zaplatí. Rozhodně nečekejte chlápka v obleku, který vám donese tašku plnou peněz. Naopak však počítejte s rychlým a vlídným přístupem. Prodej starého či havarovaného vozu totiž vyřešíte snadno přímo na místě bez starostí. Výkup probíhá ihned na místě ve smluveném termínu a bez zbytečného čekání. Firma administrativu zařídí za vás a zaplatí hned v hotovosti.

Auta? Kupujeme!

Společnost Autakupujeme.cz nabízí službu - výkup aut Praha, ale také výkup aut Plzeň a ve kterémkoliv jiném městě v ČR. Odkupují starší osobní automobily, terénní a nákladní vozy, SUV a užitkové vozy. Prodat zde můžete taky starého veterána, nebo dokonce vozidla s propadlou STK či vrak. Zároveň pokud vlastníte staré stavební vozy či stroje ve špatném stavu, tak jste na správném místě. Protože firma odkupuje i tento druh techniky.

Zajímá vás výkupní cena za váš ojetý či havarovaný vůz?

Cenu za váš starý vůz si můžete snadno spočítat na stránkách Autakupujeme.cz. Nabídkovou cenu zjistíte, jakmile zadáte do formuláře model a značku vozu, najeté kilometry, stáří a další parametry. 

Publikováno: 25. 01. 2023 / Aktualizováno: 30. 01. 2023

Kategorie: Auto/moto

Autor: Milena Novotná