Kde zažijete nezapomenutelnou firemní akci? Zamiřte na jižní Moravu!

Zaměstnanců je dnes nedostatek, práci si mohou vybírat, a tak kdo chce přilákat ty nejlepší, musí se o ně starat. Benefity v podobě Multisport karty, společného víkendu na horách nebo PlayStationu na pracovišti jsou dnes ve větších firmách už docela běžné. Jestli se chcete odlišit, nezbývá vám nic jiného než nabízet ještě něco navíc. Třeba příjemnou atmosféru nejen na pracovišti, ale i na konferencích a teambuildingu. Až budete příště přemýšlet, kam se s firmou vydáte, zkuste se zamyslet nad příjemným víkendem na jižní Moravě. Nemusíte přece po vzoru ostatních vymýšlet šílenosti jako aquazorbing, únikovou hru či sjíždění řeky. Většina lidí si stejně daleko víc užije posezení u dobré sklenky vína. A právě proto jsou firemní akce jižní Morava tak skvělou volbou.

Jižní Morava není jen o vysedávání ve sklípku

Když se řekne jižní Morava, spousta Čechů si představí dlouhé vinice a sklípek s bohatými zásobami. Vína si tady samozřejmě užijete do sytosti, ať už se vydáte do kteréhokoliv koutu jižní Moravy. Myslete však na další aktivity. Ve sklípku posedíte večer, dopoledne se vyspíte a na odpoledne to bude chtít nějaký zajímavý program.

Cyklistika, aquapark nebo raději místní veselice?

Jižní Morava firemní akce vám má rozhodně co nabídnout. Nejde jen o to opít se, ale něco pohodového zažít. Na to myslete při výběru lokality. Na zajímavé možnosti aktivit láká například rodinné Vinařství Holánek v obci Ivaň. Odsud to máte blízko do Pasohlávek, Aqualandu Moravia a také k cyklostezkám Brno-Vídeň a Mikulovská vinařská stezka. Budete-li mít štěstí, vychytáte i nějakou zajímavou místní akci – např. odpoledne u cimbálu s Jožkou Šmukařem či procházku po vinicích s ochutnávkou vín. Mnohé akce jsou už naplánované, informace najdete na webu vinařského dvora na faře Holánek. I vy si tedy můžete naplánovat nezapomenutelnou firemní akci.

Publikováno: 22. 02. 2019

Kategorie: Cestování

Autor: Milena Novotná