Stůl jako srdce interiéru – sluší mu masivní dřevo i kov

V řadě interiérů se zapomíná na to, že centrální částí bytu není kuchyňská linka, ale ani sedací souprava v obýváku. Byt potřebuje jídelnu. Nemusí jít o samostatnou místnost. Postačí velký stůl, který dá svým vzhledem i masivností najevo, že právě on je srdcem bytu či domu. Jako rodina, ale třeba i jen v páru, se společně setkáváme zrovna u jídelního stolu. Ten dokáže vedle stolování suplovat i celou řadu dalších funkcí. Právě sem se vejde celá rodina, aby si spolu sedla nad domácí úkoly svých několika dětí. Zde si naplánujete víkendový výlet i letní dovolenou. Moderní styl stolu dodává navíc bytu kouzlo jedinečnosti.

Nábytek z masivu nemusí vypadat jako zařízení selské jizby

Není tomu tak dávno, co jste měli volbu mezi nábytkem z kompozitních materiálů (obvykle foliovaná OSB deska), anebo ze dřeva, které však modernímu bydlení vůbec nelichotilo a navozovalo dojem selské jizby. Trendy se však posunuly a dnes je nábytek z masivu běžně kombinován s různými industriálními prvky. Třeba s masivním kovovým podnožím. Jídelní stoly z masivu, přesně v tomto stylu, vyrábí firma WERDINA trade.

Jak na moderní jídelnu?

Přeneste do svého interiéru syrovost industriálních prvků a křehkost masivního dřeva. Každý jídelní stůl z masivu od WERDINA je naprostý originál. Lze tedy libovolně kombinovat podnoží a dřevěné masivní stolní desky, které v e-shopu Werdina-shop.cz vidíte. K dispozici jsou jídelní sestavy s lavicemi, ale „jídelní stůl masiv“ může být i unikátním solitérem, který pak zkombinujete s moderními designovými židlemi. I ty e-shop WERDINA nabízí.

TIP: Industriální stůl Ambrose

Sortiment stolů WERDINA je skutečně bohatý. Proč jako doporučení vybírám masivní jídelní stůl Ambrose? U tohoto stolu je hlavním designovým prvkem právě syrovost provedení. Patina nechybí na ocelovém podnoží, ale ani na stolní desce z hrubě opracovaných dřevěných fošen, na kterých jsou ještě vidět stopy po pile a sekyře. Je to skutečný unikát v nabídce. Stůl je k dispozici ve dvou velikostech: 150×80 a 200×90 cm.

Publikováno: 11. 03. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Novotná