Máš křivý penis? Buď se s tím srovnej, nebo si ho vyrovnej!

Když pínis funguje, jak má, svět je krásný. Ale chraň bůh, aby vypověděl službu... Když se tak stane po bujarém večeru a hektolitrech vypitého alkoholu, dá se to pochopit. Čas od času se nepostaví ani Sifredimu. Nicméně jsou i jiné potíže, o kterých se tak často nemluví. Třeba správné zakřivení. Všimli jste si, že vaše chlouba tak trochu vybočuje do strany? Pokud je jinak stoprocentně funkční, nemá smysl cokoliv řešit. Tedy v případě, že si z vás holky neutahují. Nepřestávejte číst a dozvíte se, jak vyrovnat křivý penis!

Zakřivení penisu nesouvisí s křivým charakterem

Příčiny mohou být dvě. Jednak vrozená vada, za druhé zakřivení v důsledku Peyronieho choroby. Možných řešení je rovnou několik – aplikace různých látek (vitamín E, kolagenáza, verapamil, koenzym Q10 a další), a to ústně nebo přímo do penisu. Tento způsob léčby Peyroneiho choroby však údajně není příliš efektivní. Další možností je operace, kdy se penis zkrátí o 2 – 3 cm. Ano, čtete dobře. Stojí vám menší úd za to, že nebude křivý? Mimo to hrozí, že začnete trpět erektilní dysfunkcí. A třetí možnost? Spousta mužů si pochvaluje speciální přístroje, které penis vyrovnávají. K nejznámějším patří Phallosan, u kterého výrobce udává zlepšení až o 40 % či 20 stupňů oproti původnímu zakřivení. Zajímavé jsou vedlejší účinky – výrazné zvětšení penisu. Údajně až o 4 cm do délky a 1,5 cm do šířky. Což jsme shledali jako super. Do jaké míry však Phalossan funguje, nám známo není. Pokud jste ho vyzkoušeli, přispějte do komentářů!

Chcete větší penis? Existuje způsob...

A když už jsme nakousli zvětšení penisu, doporučujeme Extrasize. Právě tento přípravek prý funguje nejlépe ze všech volně dostupných „zvětšováků“. Ovšem pozor – důkladně si přečtěte příbalový leták a neužívejte přípravek v případě, že by vám mohl způsobit zdravotní komplikace. Ideálně se poraďte se svým lékařem.

Publikováno: 25. 07. 2017

Kategorie: Zdraví a fitness

Autor: Milena Novotná

Tagy: jak vyrovnat penis | křivý penis