Nedostatek místa pro venkovní bazén vyřeší vířivka. A využívat ji můžete po celý rok

S příchodem léta vždy nastává boom nákupu bazénů – není totiž nad to mít možnost soukromého osvěžení a uvolnění těla po náročném dnu. Pokud však patříte k těm, kteří nemají na bazén dostatečně velký prostor, nezoufejte. Můžete jej totiž nahradit venkovní vířivkou, která vám přinese mnoho benefitů navíc, a to i v podobě možnosti celoročního využívání.

Venkovní vířivku umístíte i na terasu

Prodej vířivek se těší v posledních letech velké oblibě, a není se čemu divit. Nejen, že je zárukou soukromého wellness, ale zároveň pomáhá s úlevou od bolestí svalů i kloubů a také odbourává stres. Pořídíte-li si navíc odpovídající model, můžete si jejích výhod užívat celoročně, i když venku mrzne. Stejně jako u bazénů je i u venkovní vířivky třeba upřednostňovat kvalitu před cenou – pamatujte na to, že se nejedná o malou a krátkodobou investici, proto vybírejte takový model, který bude vynikat kvalitou a dlouhou životností.

Spoléhejte na kvalitu a renomé

Jestliže nemáte s vířivkami dosud žádnou zkušenost, doporučujeme vám navštívit specialistu, jako je společnost Spahouse. Nejen, že se prodeji vířivek věnuje řadu let, ale navíc je výhradním distributorem švédské značky IQue Sweden pro Českou a Slovenskou republiku, což jsou prvotřídní vířivky splňující náročné severské podmínky a vynikají trojitou izolací a pevnou skořepinou, a tedy i dlouhou životností. Prohlédnout si tyto vířivky můžete i osobně, a to v showroomech Spahouse v Praze, Brně a Hradci Králové. Místní odborníci vám poradí se správným výběrem přesně dle vašich požadavků a navíc budete mít jistotu, že nekupujete zajíce v pytli.

Pokud jste dosud smutnili, že nemůžete mít vlastní bazén, věříme, že vás alternativa venkovní vířivky nadchne a zamilujete se do relaxace v ní po celý rok.

Publikováno: 30. 06. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Jakub Skalický