Rychlá pomoc je při závadách na elektro rozvodech a spotřebičích neocenitelná. V Praze k vám odborníci dorazí za pár minut

Snad každý z vás se už ve své domácnosti někdy potýkal s nefungující elektřinou. Zatímco většinou stačí znovu nahodit pojistky, jindy mohou být problémy mnohem závažnějšího charakteru. Pak je nutné nespoléhat se na vlastní um, ale raději si zavolat specialisty na elektro, kteří mají dostatečné zkušenosti a vzdělání.

Do hodiny od zavolání jsou elektrikáři v Praze u vás

Bydlíte-li v Praze či jejím blízkém okolí, můžete být relativně klidní, protože zde naštěstí funguje havarijní služba elektro, která k vám domů v případě potíží s elektro vybavením a zařízením dorazí během 60 minut. Jedná se o společnost Elektro Elefant s.r.o., která má k dispozici řadu profesionálů. Ti jsou navíc pravidelně školeni, takže jim neujdou ani nejrůznější novinky v oboru. Ke své práci používají nejen tradiční, ale také moderní druhy vybavení, k nimž se řadí kupříkladu termokamery atd. Nonstop servis elektro a havarijní služba Elektro Elefant je vám k dispozici skutečně 24 hodin denně 7 dní v týdnu. To znamená, že když se vám například porouchá elektrický rozvod v pátek v noci, přičemž hrozí riziko vzniku ještě větších škod na majetku, nemusíte být celý víkend bez elektřiny a čekat, až se někdo uráčí přijet. Specialisté ze zmíněné firmy k vám domů dorazí skutečně rychle a poradí si s daným problémem. Firma je smluvním partnerem společností ČEZ, PRE či E.ON.

Bojíte se manipulovat se spotřebiči? Nechte si je zapojit odborníky

Nejste-li s elektřinou zrovna „kamarádi“, možná vám bude dělat problém třeba i obyčejné zapojení nového spotřebiče, který jste si zrovna koupili. Také v tomto případě se můžete obrátit na nonstop servis elektro. Instalace a zapojení elektrických spotřebičů, a to včetně potvrzení záručního listu, patří totiž k nedílné součásti náplně práce řemeslníků ze společnosti Elektro Elefant.

Publikováno: 25. 08. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Novotná