Podle čeho zvolit chytré hodinky Apple Watch, tak aby přesně vyhovovaly vaši potřebám?

Pokud zrovna nepatříte do skupiny zarytých milovníků kvalitních chytrých hodinek, tak se určitě zamyslíte nad tím, který model zvolit a zda vám bude vyhovovat. Záleží už jen na vás a vaší náročnosti, jestli preferujete mít na ruce to nejlepší, anebo raději ušetříte a zvolíte skvělé hodinky v poměru cena/výkon. V následujícím textu vám poradíme s výběrem těch správných jablečných hodinek Apple Watch tak, aby přesně vyhovovaly vašim potřebám a veškerým nárokům.

Dobrá volba pro méně náročné uživatele

Nepatříte-li zrovna do skupiny těch nejnáročnějších uživatelů chytrých hodinek, anebo jen chcete pro začátek zkusit, do čeho vlastně jdete, tak doporučujeme vyzkoušet Apple Watch Series 3. Tyto hodinky vás nadchnou především svou cenou, protože byly vyslány na trh už v roce 2017 a kupodivu jsou stále volně dostupné v mnoha prodejnách a e-shopech. Samozřejmě - pokud tyto „watche“ porovnáme s ostatními modely, tak jsou v některých ohledech jasně pozadu. Ovšem, jak už jsme výše zmínili, pokud chcete smart watch na zkoušku či začátek, pak jsou Apple Watch Series 3 ta správná volba. Oproti dalším modelům můžeme zpozorovat podstatně menší displej, ale dokáží plnit užitečné funkce, jako jsou měření srdečního tepu, platba prostřednictvím Apple Pay či příjem hovorů.

Strop? To jsou Apple Watch Series 7

Chytré hodinky modelu Apple Watch Series 7 jsou opravdu tím nejlepším, co je z dílny Apple Inc. momentálně k mání. Patříte mezi náročné uživatele, kteří si potrpí na vysokou kvalitu a nejmodernější technologii v oblasti chytrých hodinek, a zároveň neváháte si trochu připlatit? V tom případě je tento model pro vás tím pravým ořechovým. Nabízí největší displej a mimo jiné příjemnou funkci always-on – čas se vám bude pořád zobrazovat na displeji. Na závěr tip pro milovníky stylových řešení. Komu nevyhovuje standardní pásek, může si pořídit i jiné řemínky na Apple watch - kovový, ocelový nebo třeba kožený. Kvalitní a cenově dostupné řemínky nabízí appleking.cz.

Publikováno: 15. 10. 2021

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Novotná