Škrabka na led – v zimně škrábe, v létě čistí

Není nad to moci si ulehčit některé rutinní záležitosti, které jsou obzvlášť nežádané. Teď v zimě je to rozhodně ranní škrábání oken a skel, když se rychle chystáte do práce. Zmrzlé prsty ani špatně oškrábané sklo a okna vás už ale nemusí trápit. Elektrická škrabka na led v jednom tahu zařídí čistý výhled bez částeček ledu. Ale nikam svou škrabku na led neschovávejte, jakmile se objeví jaro, protože stačí vyměnit kotouč a máte bezva čistič zejména na usazené nečistoty. A že jich s jarem přichází více než dost. Prostě parťačka do zimy i léta. Bude stále s vámi!

Elektrická škrabka na led Kärcher EDI 4 odstraní jedním tahem a bez námahy i odolnější vrstvy ledu. Práce s ní je jednoduchá. Škrabku lehce přitlačíte na zledovatělou plochu a rotující kotouč se šesti plastovými lopatkami vrstvu ledu v mžiku odstraní. Tento pomocník je vybaven funkcí inteligentního přepínání v pohotovostním režimu, který zajišťuje automatický start. Lopatky se zastaví v okamžiku, kdy přístroj zvednete a po přiložení se opět spustí. Při plném nabití má baterie výdrž cca 15 minut, což vystačí hned na několik dnů. Díky Li-Ion dobíjecí baterii může zařízení zůstat ve vozidle i delší dobu, aniž by se vybilo. Navíc LED kontrolka vám ukáže, kdy je potřeba zařízení opět nabít. Pokud chcete škrabku proměnit i na pomocnici do slunečných dní, jednoduše ji stačí spojit s letní sadou EDI 4. Vyměníte kotouč s nástavcem a jde se na věc! Vibrace z toho zařízení vám pomohou s čištěním i odolnějších nečistot jako je nalétaný hmyz nebo dokonce i ptačí trus. V kombinaci s čističem oken RM 650 budou okénka nejen nablýskaná, ale i chráněna díky neviditelné folii, která se na skle vytvoří. A hadřík z mikrovlákna nedá šmouhám šanci. Tomu se říká zabít tři mouchy jednou ranou!

Ochranný kryt elektrické škrabky umožňuje bezpečnou manipulaci i jednoduché uložení, protože je vybaven krycím víčkem. V případě opotřebování nožů lze jednoduše vyjmout celý disk bez pomoci nářadí a vyměnit za nový.

Pro více informací o pomocnících Kärcher naleznete na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz

Publikováno: 09. 01. 2022

Kategorie: Auto/moto

Autor: Milena Novotná