Škodovka je oblíbencem českých motoristů už po několik generací

Který automobil byste si vlastně vybrali, kdybyste měli volné pole působnosti? Jistě, je pravdou, že mnoho tuzemských řidičů by preferovalo nějaký model z dílny automobilky Škoda. A má to své dobré důvody, mezi nimiž je stabilní historie na trhu a reputace, kterou se může pochlubit jen málo jiných značek.

Rozhodující je také dostupnost servisů, protože nikdy nevíme, co se na silnicích vlastně může přihodit a neočekávané problémy se musí řešit okamžitě. Důležitým faktorem je také cenová hladina, protože rozpočet rodiny je až na prvním místě. Popularita napříč desetiletími, přesně tím se může pochlubit automobilka z Mladé Boleslavi.

Modely Škody mají různou podobu

Lze mezi nimi najít ekonomické řešení, ale také skutečné elegány silnic, kteří jsou určeni pro opravdu náročné majitele. Skladové vozy Škoda začínají na ceně pod 400 tisíc korun, kde je připraven model Fabia Ambition. Na zcela opačném konci cenového žebříčku čeká benzínový Kodiaq RS, který má sedmistupňovou automatickou převodovku 4x4. Disponuje sedmi airbagy, má vyhřívané čelní sklo a disponuje i systémem rozpoznání únavy řidiče. Jinak řečeno, myslí opravdu na všechno a rozhodně ví, že bezpečnost nelze podcenit. Usnadňuje motoristům zvládání nových výzev, umí být velmi praktický. V aktuální nabídce jsou i mnohé další modely, záleží už jen na preferencích zájemců.


Vybírejte si podle různých atributů

V nabídce si můžete libovolně listovat a najít řešení, které vám bude vyhovovat. Preferovaný model, převodovka, palivo a motor, ale také jeho konkrétní výkon. Vybírat si lze například také podle barvy nebo pobočky, kde se vybraný automobil nachází. Také vás v minulosti oslovila značka Škoda? Máte nyní šanci zvolit si model přesně podle svých představ.

Publikováno: 20. 02. 2024

Kategorie: Auto/moto

Autor: Milena Novotná