Vyklízení sklepů Brno levně a spolehlivě

Trápí vás starý sklep plný harampádí? Kde jej nechat rychle a levně vyklidit? Vyklízení sklepů Brno společnosti Dymas nabízí službu rychlého vyklízení sklepů v Brně a přilehlém okolí. Zbavíme vás běžného starého nábytku i nefunkčních elektrospotřebičů. Odvezeme a necháme zlikvidovat klavír či piano i zeleň ze zahrady nebo nebezpečné složky komunálního odpadu. Provádíme také stavební úpravy sklepních prostor a úklid a likvidaci stavebního materiálu.

Odvoz těžkých břemen

Rádi vás zbavíme i těžkých a objemných kusů nábytku nebo starých přístrojů. Jsme technicky vybaveni pro odvoz lednice, mrazáku, plynového kotle a dalších elektrospotřebičů. Starý objemný nábytek rozmontujeme a odvezeme k ekologické likvidaci do sběrného dvora nebo na výkup do bazaru. Některé typy nábytku nebo materiálu pak můžeme odkoupit také sami.

Kompletní služby

Kromě sklepních prostor vyklízíme také půdy, firemní prostory, sklady, běžné byty i pozůstalosti. Vše s maximální diskrétností. Dále můžeme nabídnout malování stěn, hloubkové čištění koberců, pokládku podlah a menší stavební úpravy. Vyklizené předměty rádi přestěhujeme nebo uskladníme v našich prostorách.

Odvezeme cokoliv

Vyklízení sklepů Brno vás dokáže zbavit doslova čehokoliv. Odvezeme klasický nábytek jako jsou sedačky, obývací stěny, kuchyňské linky, křesla, knihovny nebo postele i elektrospotřebiče jako lednice, mrazáky, sporáky, televize nebo počítače. Zbavíme vás skla, kovového odpadu, dřeva i železa. Provádíme také skartaci dokumentů. Vše pak necháme odvézt do ekodvora, na skládku nebo do spalovny.

Levně a spolehlivě

V našem týmu naleznete pouze stálé a plně kvalifikované zaměstnance, žádné brigádníky. Můžeme tak garantovat naprostou spolehlivost a diskrétnost. Veškeré vyklízecí a související práce provedeme nehlučně a s minimálním narušením provozu v domě. Stěžování ze strany sousedů se tak rozhodně bát nemusíte. Potřebujete se zeptat na další podrobnosti ohledně vyklízení sklepů? Máte speciální požadavek? Nebojte a obraťte se na nás. Rádi vám nezávazně poradíme a vytvoříme cenovou kalkulaci zdarma.

Publikováno: 09. 03. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Novotná